سیلاب ظرفیت تولید سالانه بیوتکنولوژی خود را چهار برابر می کند

Silab خط تولید دوم موجودات تک سلولی را در سایت واحد خود در واحد تولید بیوتکنولوژی (UPB) راه اندازی می کند.

سیلاب ، رهبر جهان در مهندسی مواد فعال فعال طبیعی ، در حال تولید خط تولید دوم موجودات تک سلولی در سایت واحد خود ، در واحد تولید بیوتکنولوژی (UPB) خود است که در سال 2015 افتتاح شد.

با توجه به موفقیت مواد فعال طبیعی آن از میکروارگانیسم ها ، سیلاب تصمیم گرفته است که یک خط تولید دوم برای کشت در مقیاس بزرگ مخمر ، ریز جلبک ها و باکتری ها ایجاد کند.

کاملا مستقل ، یک راکتور اصلی اصلی 15000 لیتر را ادغام می کند و به این شرکت وسیله ای برای چهار برابر کردن تولید سالانه این مواد اولیه طبیعی با ارزش افزوده بالا و تولید مواد فعال آن می دهد.

این میکروارگانیسم ها در حقیقت یک اهرم قدرتمند نوآوری را نشان می دهند ، همانطور که بریژیت کلوس-گونتیه ، معاون مدیر کل نوآوری سیلاب اظهار داشت: “آنها به دلیل تنوع و متابولیسم خارق العاده شان ، پتانسیل بسیار زیادی دارند. با این خط جدید ، سیلاب اکنون ابزاری برای تنوع بیشتر در تولید میکروارگانیسم ها و تسلط بر خواص جذاب آنها را دارد و دسترسی به برخی از مولکول های منحصر به فرد مورد علاقه را می گشاید. “

همانطور که خاویر گیلارد ، معاون مدیر کل امور بین الملل ، توضیح می دهد: تولید یکپارچه ارگانیسم های تک سلولی نیز یک منطقه مهم استراتژیک برای تمرکز ، مطابق با ارزش کاملاً اعلام شده استقلال این شرکت است: “این 5 میلیون یورو سرمایه گذاری ظرفیت بخشی از 30 برنامه سرمایه گذاری میلیون یورو که طی سه سال اجرا شده است.

“این برنامه ناشی از تمایل ما برای ارائه راه حلهای نوآورانه تر به بازارهای آرایشی و بهداشتی و آرایشی است ، ضمن پاسخگویی به چالش های عمده فعلی امنیت ، ردیابی و پایداری تأمین منابع.”

با تشکر از این ابزار صنعتی جدید ، که خودکار است و ارگونومی بسیار خوبی را مانند سایر کارخانه های صنعتی موجود در سایت به تکنسین ها ارائه می دهد ، سیلاب قصد دارد سهم خود را از مواد فعال طبیعی از میکروارگانیسم ها افزایش دهد ، که در حال حاضر 20٪ از کاتالوگ خود را نشان می دهد.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>