سیارا یک رویای دیسکو است با مدل موهای پرتحرک دهه 70 – عکس ها

یکی از دگرگونی های محبوب موهای مشهور ما در این سال است سیارا، که به وضوح مصمم است با هر عکسی که روی گرم می اندازد پایش را محکم روی گردن ما نگه دارد. از ابتدای سال 2021 ، ما او را با رشته های آبی یخی ، موهای صورتی دیده ایم و حتی چند سبک محافظ زیبا را نیز در خوراک خود به اشتراک گذاشته است. اما در آخرین پست اینستاگرامی خود ، او به موهای برجسته بلوندش برگشته و لحظه ای ما را با فرهای فوق العاده بلند خود به دهه 70 منتقل می کند.

خواننده “1 ، 2 مرحله” چند کلیک از مدل موی جدید را با عنوان “Farrah Fawcett C” ارسال کرد ، و به یکی از اصلی ترانه ها فرشته های چارلی. این خواننده و ترانه سرا بهترین لبخند خود را با یک لباس بلند مشکی نیمه فشرده با یک زنجیر نقره ای به طرفداران نشان می دهد.

کیا رایت ، آرایشگر ، جادوی خود را انجام داد تا این مدل موی یکپارچه را زنده کند. او فرهای بزرگی را به موهای کاملاً بلوند قهوه ای تا روشن سیارا اضافه کرد که از کنار شانه های او می افتد. موهای او از صورتش حلقه شده بود تا به سبک نمادین زیبایی و پرش دهد.

جلوه جذاب و جذاب نیز به همین جا ختم نمی شود. هنرمند گریم شانون پزتا این سبک پرحجم را با ضرب و شتمی خنثی ست که سیارا درست می خورد. با خط چشم ضخیم و مجموعه ای از دروغ های طولانی ، بر روی درب های او رنگ شامپاین براق رنگ آمیزی شده بود. لب های برهنه براق او این آرایش نرم و جذاب را کامل می کند.

سیارا تنها کسی نیست که به دهه 70 برای الهام بخشیدن به مو نگاه می کند. این مدلهای موی بزرگ و پرطرفدار در تمام اخبار رسانه های اجتماعی ما وجود داشته است زیرا افراد بیشتری سعی در ایجاد حجم چرخش مو دارند و ما هر لحظه از آن را دوست داریم.


در مورد چگونگی دستیابی به بهترین انفجار خود داستان های بیشتری بخوانید:


اکنون از تماشای یکی از سه ستاره جلد زیبایی جهانی ، آنیتا ، لذت ببرید که برنامه 10 دقیقه ای خود را به اشتراک بگذارد:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>