سیارا در مصاحبه جذابیت برند زیبایی را اعلام کرد

سیارا مولتی هایفنیت نهایی است: خواننده ، رقصنده ، صاحب تیم و اخیراً کارآفرین خوشبو با راه اندازی R&C در کنار همسر راسل ویلسون. اما اینجا جایی نیست که کارهای زیبایی او به پایان می رسد. امروز بعد از ظهر ، در طول یک جلسه Live Instagram با جذابیت سردبیر میشل لی ، سوپراستار فعلی موهای صورتی اعلام کرد که در حال راه اندازی یک نام تجاری جدید زیبایی است.

در روز جمعه ، 12 فوریه ، سیارا فاش کرد که مراقبت از پوست در هنگام شیوع بیماری همه گیر ، بخش مهمی از برنامه مراقبت از خود او بوده است به طوری که تصمیم گرفته فرمول مراقبت از پوست خود را راه اندازی کند. او به لی می گوید که او در حال کار با متخصصان برای ایجاد محصولی است که شخصاً تفاوت زیادی در پوست او ایجاد کرده است.

هنوز چیزهای کمی وجود دارد که سیارا بتواند به اشتراک بگذارد – حتی اکنون این نام یک راز است – اما او می گوید این مارک “با همه انواع پوست صحبت می کند” و رنگدانه ها. او به لی گفت ، “من فوق العاده هیجان زده ام. من بسیار افتخار می کنم” ، که ، همراه با فرمول مخفی ، ممکن است درخشش زرق و برق دار او را توضیح دهد.

لی سعی کرد تا آنجا که ممکن است جزئیات سیارا را بیرون بکشد – تقریباً او را مجبور کرد اعتراف کند که ممکن است چیزی بیش از یک خط مراقبت از پوست باشد – اما سیارا در حال حاضر کاملاً دست و پا بسته است. جذابیت برای دریافت جزئیات بیشتر با نمایندگان سیارا تماس گرفته است و به محض کسب اطلاعات بیشتر ، آنها را با شما به اشتراک می گذاریم.

در ضمن ، کل گپ زیر را تماشا کنید:


مارک های زیبایی مشهور بیشتر برای بررسی:


اکنون برنامه ناخن 10 دقیقه ای Amber Ruffin را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>