سیاته لندن بهار را با نصب هنر Dewy در هاید پارک جشن می گیرد

مارک لوازم آرایشی رنگی با هنرمند ساسکیا گال برای ایجاد این اثر هنری با استفاده از پایه Dewy و محصولات رژگونه همکاری کردند.

مارک آرایشی Ciaté London در فصل بهار از آنجا که از یک نصب هنری منحصر به فرد در هاید پارک پایتخت انگلیس رونمایی می کند – که با استفاده از محصولات مجموعه Dewy آن ایجاد شده است – با استقبال چشمگیر مواجه می شود.

هنرمند ساسکیا گال برای ایجاد تصویر از انواع رژگونه و زیرسازی از محدوده Dewy سیاته و همچنین رنگهای تغییر دهنده رنگدانه استفاده کرد ، که سپس آنها را با رنگ هیدروکرومیک پوشاند تا توهم یک بوم خالی را ایجاد کند ، فقط زمانی که تصویر قابل مشاهده است در معرض آب قرار دارد.

سپس از رهگذران The Serpentine در هاید پارک دعوت شد تا محل نصب را با آب پاشیده و قطعه تمام شده را نمایان کنند ، این نماد رشد و تولد دوباره مربوط به روزهای اول بهار است.

گال در مورد این قطعه گفت: “آزمایش Ciaté Dewy واقعاً سرگرم کننده بود.

“من عاشق این هستم که چگونه چنین درخشش طبیعی طبیعی را روی پوست ایجاد می کند و سعی کردم آن را در نقاشی ثبت کنم.

“جلای براق و شیشه ای که به آن می دهد ، به این معنی است که من واقعاً می توانم عمق رنگ ها و رنگ های پوست را نشان دهم. گنجاندن طیف گسترده ای از رنگ های زیرین و رژگونه در نقاشی واقعی به واقعی شدن نقاشی کمک کرد. ”

درخشش طبیعی

با نزدیک شدن به سالگرد اولین قفل Covid-19 ، تعداد بیشتری از مصرف کنندگان در سال گذشته از چهره طبیعی استقبال کرده اند ، از هر ده زن (42٪) چهار نفر اظهار داشتند که اکنون اعتماد به نفس بیشتری در پوست خود دارند ، که طبق نظرسنجی سیاته ، 66 درصد آرایش کمتری دارند.

در پاسخ ، Ciaté با راه اندازی Dewy Skin Glass Glow Skint Tint (26 پوند) دامنه Dewy خود را گسترش داده است ، یک پایگاه روزمره که گفته می شود با 12 ساعت هیدراتاسیون با پوشش طبیعی ارائه می دهد و پوست را صاف و روشن تر می کند ، به کاربران کمک می کند یک پایان شیشه مانند شبنم را حفظ کنید.

شارلوت نایت ، مدیر عامل و بنیانگذار Ciaté لندن ، افزود: “آغاز بهار برای بسیاری از ما یک معنی نمادین دارد ، طبیعت شروع به بیدار شدن می کند و روندهای جدید مد و زیبایی ظهور می کند.

“به نظر می رسد که همه چیز در اطراف ما رنگ پر رنگی پیدا می کند و دوباره متولد می شود – که اکنون بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است و ما می خواستیم با این قطعه هنری خیره کننده در هاید پارک لندن این مناسبت را جشن بگیریم.”

این بنیاد به بهترین فروش مرطوب کننده هایلایک Dewy Stix Dewy Stix و رنگ های گونه های مومیایی ژل رژگونه Dewy Stix پیوست و هم اکنون از سایت ciatelondon.com در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>