سپپی نخستین گیاه خود را در آمریکای شمالی افتتاح می کند

گفته می شود تاسیسات تولیدی جدید برای توزیع بهتر عوامل ضخیم کننده و بافت دار Seppic در سطح جهانی در مکان ایده آل قرار دارد.

Air Liquide تامین کننده مواد تشکیل دهنده بهداشت و درمان متعلق به Air Sequic اولین سایت تولیدی خود را در ایالات متحده افتتاح کرد.

این کارخانه که هم اکنون در حال بهره برداری است ، بیش از 50٪ ظرفیت تولید اضافی برای عامل های ضخیم شدن و ایجاد بافت در دفتر مرکزی فرانسه دارد.

گفته می شود این سایت در نزدیکی ریچموند ، ویرجینیا واقع شده است و به منظور ارائه خدمات به شمال شرقی آمریكا ، جایی كه 80٪ از مشتریان Seppic در ایالات متحده مستقر هستند و همچنین صادرات جهانی ، در موقعیت ایده آل قرار دارد.

این مرکز برای رعایت بالاترین سطح کیفیت مطابق با روشهای خوب تولید (GMP) طراحی شده است و گواهینامه های ISO 9001 ، EFfCI و RSPO را به دست آورده است.

Jean-Baptiste Dellon ، مدیر عامل شرکت Seppic ، گفت: “با این کارخانه جدید ، ما ظرفیت صنعتی و توانایی خود را برای ارائه خدمات به مشتریان خود در ایالات متحده و سراسر جهان افزایش می دهیم. این گیاه پیشرفته مطابق با استراتژی Seppic برای تولید مواد با کارایی بالا در عین احترام به محیط زیست است.

“جاه طلبی ما از نظر CSR ادامه دادن به نیازهای مشتریان و دستیابی به هدفی برای کاهش اتلاف و مصرف انرژی است.”

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>