سورفاچم چهلمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد

ژوئن 1981 تاریخ عضویت Surfachem Limited به عنوان یک تجارت بود

1981 ، اولین ماراتن لندن با 7000 دونده برگزار شد ، ناسا اولین مأموریت شاتل فضایی را آغاز کرد ، پرنس چارلز و لیدی دیانا اسپنسر ازدواج کردند و MTV پخش در ایالات متحده را آغاز کرد.

در ژوئن 1981 تاریخ عضویت Surfachem Limited به عنوان یک تجارت نیز مشخص شد. در حالی که این نقطه عطف را جشن می گیریم ، تصدیق می کنیم که طی 40 سال گذشته اتفاقات زیادی افتاده است. ما از ریشه های یورکشایر در انگلستان رشد کرده ایم و به یک رهبر جهانی در توزیع مواد شیمیایی ویژه تبدیل شده ایم.

در سال 1981 ، ما کار خود را با یک دفتر و انبار کوچک در شمال انگلیس آغاز کردیم ، در درجه اول توزیع مواد فعال کننده سطح. به سرعت به سال 2021 منتقل می شویم و ما به یک توزیع کننده اصلی مواد شیمیایی با تمرکز بر برنامه های مراقبت شخصی و تمیز کردن تبدیل شده ایم.

ما یک تیم متشکل از بیش از 140 متخصص اختصاصی را در 10 سایت استخدام می کنیم. با پشتیبانی از مشتریان در سراسر جهان ، تجارت ما طی سال گذشته 17،500 سفارش انجام داده و 24،000 مگابایت سفارش حمل کرده است.

در طول 40 سال گذشته ، ما یک سبد محصولات استثنایی ساخته ایم که شامل بیش از 2500 ماده شیمیایی ویژه است. تیم آزمایشگاه آگاه ما از جدیدترین مواد تشکیل دهنده برای ایجاد فرمول های نوآورانه استفاده می کنند.

با بیش از 685 فرمول بندی جدید در سال گذشته ، و یک آزمایشگاه جدید که امسال افتتاح شده است ، ما مشتاقانه منتظر هستیم تا با ایده های فرمولاسیون و پشتیبانی حتی بیشتر از مشتریان را پشتیبانی کنیم.

“برای تیم فعلی ما و همه کسانی که در 40 سال گذشته در Surfachem کار کرده اند ، می خواهم از این فرصت استفاده کرده و از همه شما تشکر کنم. بدون شما Surfachem چیزی نیست که امروز وجود دارد.

“40 سال پس از شروع سفر ، ما هنوز در حال تحویل شیمی برای زندگی بهتر هستیم. از همه تأمین کنندگان و مشتریانی که طی 40 سال گذشته با Surfachem کار کرده اند متشکرم.

گرگ بارتون ، مدیر عامل ، Surfachem Limited می گوید: “در حالی که بزرگداشت این موفقیت به صورت حضوری در حال حاضر امکان پذیر نیست ، ما منتظر هستیم تا در موعد بعدی و با رفع کامل محدودیت های Covid-19 ، رویدادی با تأخیر ترتیب دهیم.”

دکتر ریچارد اسمیت می افزاید: “Surfachem در دهه گذشته به یک تجارت بین المللی تبدیل شد و آینده ما در حال تبدیل شدن به یک تجارت جهانی است. ، مدیر عامل ، گروه شرکت های 2M و مدیر عامل ، گروه Surfachem.

“از زمان پیوستن به گروه شرکتهای 2M در سال 2007 ، Surfachem از یک توزیع کننده در انگلستان به یک تجارت واقعاً بین المللی تبدیل شده است ، با تعداد زیادی سایت و مشتری در سراسر جهان.

Surfachem علاوه بر حفظ روابط قوی با مشتری ، و گسترش ردپای جهانی خود ، همچنین با به اشتراک گذاشتن دانش خود و کمک به افراد در هر سنی و زمینه ، در درک واقعی فرصت های بی پایان در صنعت شیمیایی نقش مهمی در ارتقا education آموزش STEM داشته است. Mottie Kessler MBE – صندلی ، گروه شرکتهای 2M.

در حالی که اکنون زمان تأمل در تاریخ سورفاخم است ، اما فرصتی برای نگاه به آینده است. دنیای ما همیشه در حال تغییر است و به عنوان یک گروه ، ما به اهمیت توسعه دیجیتال در توانایی ما برای رشد اعتراف می کنیم. علاوه بر تعهد ما به راه حل های دیجیتال ، ما به سرمایه گذاری استراتژیک در افراد و زیرساخت ها برای حمایت از رشد خود ادامه خواهیم داد.

ما مشتاقانه منتظریم ببینیم که تیم ما با توجه به تعهد ما برای ارائه شیمی برای زندگی بهتر ، به چه چیزهایی می تواند برسد.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>