سنت موریز از The Label Makers درخشان بسته بندی می شود

برند خود برنزه متعلق به HotHouse مارک های اصلی ، حرفه ای و پیشرفته خود را برای نیازهای مختلف مصرف کننده ارائه می دهد

برند برنزه کننده مستقر در انگلستان St. Moriz با کمک بسته بندی های جدید توسط شرکت برچسب گذاری The Label Makers چهره برند خود را تازه کرده است.

برای نشان دادن چگونگی تحول در طراحی برند در طول سال ها ، نام تجاری متعلق به HotHouse با مشتریان خود کار کرد تا بازخورد آنچه را که دوست دارند در مورد محصولات ببینند دریافت کند.

با توجه به اینکه این شرکت سه زیر مجموعه از محصولات برنزه کننده خود را ارائه می دهد – اصلی ، حرفه ای و پیشرفته – سنت موریز Label Makers را برای ایجاد طرحی انتخاب کرد که از سازگاری و وضوح بیشتری برای مجموعه های مختلف و همچنین کار با بسته بندی مارک برخوردار باشد. .

فیونا لازنبی ، مدیر بازرگانی سنت موریز ، توضیح داد: “از آنجا که در بیشتر محصولات سنت موریز از بسته بندی سفید استفاده می شود ، اطمینان از اینکه رنگ برچسب به خوبی مخلوط شده باشد ، مهم بود.”

برای ایجاد طراحی جدید ، سازندگان Label با استفاده از فلکسو ماورا بنفش ، رنگهای لکه دار Pantone را روی پلی اتیلن واضح چاپ کردند ، و محصولات قهوهای مایل به زرد حرفه ای مارک با استفاده از ویکت های رنگی و ظریف اضافی در قفسه برجسته شدند.

در همین حال ، سری Advanced از جزئیات فویل رزگلد و لاک براق کننده ای برخوردار است تا جلوه ای لوکس ارائه دهد.

لازنبی اضافه کرد: “پس از تعدادی تغییر در طول فرآیند برای به دست آوردن ترکیب مناسب رنگ و چسب مناسب برای کار با مواد بسته بندی ، نتیجه مطلوبی را بدست آوردیم – برچسب های نهایی همانطور بود که به آنها نیاز داشتیم.”

کوین لیونز ، مدیر فروش در Label Makers ، اضافه کرد: “همکاری در تیم تازه سازی برند با تیم St Moriz بسیار عالی بود.

“ما به اهمیت حیاتی ارائه مفهوم طراحی پی بردیم و با همکاری مشترک تیم برای یافتن فرایندها ، مواد و پایان های صحیح برای هر ردیف نام تجاری کار کردیم.”

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>