سلول های مقدس نیلوفر آبی برای آرام سازی پوست شما

Unwind Sacred Lotus از سلولهای گیاهی فعال از نیلوفر مقدس (nelumbo nucifera) ساخته شده است. این نیلوفر صورتی در آب رشد می کند و در آسیا نشان دهنده خلوص و ایجاد ، بازآفرینی و روشنایی است. با تعدیل سیستم عصبی پوست ، سلولهای مقدس نیلوفر آبی اثر آرامش بخشی دارند که به بازیابی درخشندگی و تسکین پوست کمک می کند.

از استرس

از بین بردن نیلوفر مقدس به طور کلی اثر آرامش بخشی بر روی پوست دارد و بر روی عوامل حیاتی در رفاه پوست (واسطه های عصبی و هورمون های عصبی) تأثیر می گذارد که باعث انتقال یا کاهش استرس در پوست می شوند و اثراتی را که استرس ممکن است ایجاد کند مانند تحریک و اکسیداسیون کاهش می دهد.

این اثرات زیر را در سطح سلولی در اپیدرم نشان می دهد:

  • آرامش ، با تعدیل ترشح ملاتونین و 3 واسطه عصبی: ماده P ، CGRP و استیل کولین که در انتقال درد ، گشاد شدن عروق و تنظیم مجدد حرارت نقش دارند
  • تسکین دهنده ، با کاهش ترشح 3 واسطه التهاب
  • آنتی اکسیدان ، با کاهش استرس اکسیداتیو (تشکیل رادیکال های آزاد).

یک مطالعه بالینی که روی 20 زن 25 تا 65 ساله انجام شد ، بهبود کلی رنگ پوست را از نظر درخشندگی (28٪ +) ، درخشندگی (+ 26٪) و همگنی (19٪ +) بعد از 28 روز از زمان بهبود نشان داد. درمان (2 برنامه در روز).

همه آزمایشات با غلظت 0.5٪ (20٪ سلول در 80٪ گلیسیرین گیاهی) انجام شد.

باز کردن لوتوس مقدس هیچ ماده نگهدارنده ای ندارد. می تواند در فرمول های محصولات مراقبت (صورت و بدن) و در محصولات آرایشی استفاده شود. تأییدیه های COSMOS یا Natrue در صورت درخواست برای انواع فرم های مایع محصول ، گواهینامه های ISO 16128 نیز موجود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>