سلما هایک در جدیدترین عکس سلفی بدون آرایش امواج طبیعی را نشان می دهد – عکس را ببینید

سلفی بدون آرایش از زرق و برق دار سلما هایک دور از نادر است در بین به اشتراک گذاشتن نگاه های جالب توجه از نمایش های جایزه و عکس های شخصی در کنار استخر ، این بازیگر موفق می شود که جنبه های زندگی خود را با صراحت تمام با طرفدارانش به اشتراک بگذارد ، خواه کاملاً احساس یک جنجال کند یا نه. در آخرین عکس خود ، هایک بار دیگر چهره زیبا و برهنه خود را به نمایش می گذارد ، و به عنوان یک پاداش ، نگاهی به زنگ های قهوه ای مایل به قرمز روشن و خیره کننده او می اندازیم.

برای این شات که در تاریخ 28 مارس به اشتراک گذاشته شد ، او سلفی را از یک زاویه پایین گرفته و موهای خود را از یک منظر جدید به نمایش می گذارد. وی برای این عنوان ، (به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی) می نویسد ، “موهای من # عربی لاتینایی را به نام #farrahfawcett هدایت می کند” ، امواج طبیعی او را با سبک نمادین دهه 70 مقایسه می کند.

وارد آن فرهای شل و رنگ دارچین شوید. امواج او به سمت چپ سرش پرتاب می شوند و در باد جریان می یابند. این رنگ قطعاً تغییر یافته از موهای سیاه و سفید جت است که ما عادت کرده ایم او را ببینیم. پوست لخت هایک مکمل فضای لرز در عکس است. می توانید چند کک و مک سبک را که گونه های برافروخته طبیعی او را تزئین می کنند ، مشاهده کنید. و اگرچه فقط یک لکه ابروهای او قابل مشاهده است ، اما ما احساس شدیدی داریم که مانند همیشه به کمال رسیده اند.

ما عاشق دیدن حجم طبیعی بازیگر هستیم ، به خصوص وقتی که اینجا با حداقل سبک انجام شود. شاید دفعه بعدی او بتواند کمی از پشت صحنه نگاه کند که چگونه از موهای خود مراقبت می کند؟


درباره مراقبت از فرهای خود داستان های بیشتری بخوانید:


اکنون از ستاره جلد ما در آوریل 2021 ، آلیشیا کیز ، که روزهای سریع صبح خود را به اشتراک می گذارد لذت ببرید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>