سری CHLITINA Timeless Youthful Complexion Youth Best Women New Ultra-Luxe ضد پیری در Pure Beauty Awards Global Awards 2021

درمان مراقبت از پوست باعث مرطوب سازی و ترمیم بافت پوست می شود و ظاهری سالم را نشان می دهد

CHLITINA بیش از 30 سال پیش تاسیس شده است ، و هم اکنون این تجارت تایوان و چین و سایر بازارهای آسیا را با نزدیك به 5000 ویترین فروشگاه تحت پوشش قرار داده است.

سالن های زیبایی CHLITINA محصولات با کیفیتی را به صدها هزار زن تحویل می دهند و به آنها کمک می کنند هر روز احساس زیبایی و جوانی کنند.

مجموعه چهره های جوان و بی انتها توسط CHLITINA در ژوئن سال 2020 در چین راه اندازی شد.

این یک درمان عالی روزانه برای مرطوب سازی پیشرفته پوست و ترمیم بافت است که شامل مرواریدهای کلاژن ، ویال های اسانس ، ماسک و سرم است.

در قلب این مجموعه دو عنصر اساسی وجود دارد:

  • مرواریدهای کلاژن لیوفیلیزه با مهندسی بیوتکنولوژی ثبت شده این ماده ساخته شده توسط انسان در تصفیه خطوط خالص ، بسیار فعال و کارآمد است
  • عصاره جانیا روبنس. این انرژی سلول را احیا می کند و فیبرونکتین و الاستین را بازسازی می کند ، به بازیابی پوست و کاهش علائم پیری کمک می کند.

رنگ صورت Timeless Youthful Series پوست شما را درخشان ، جوان پسند می کند و به طور موثری صورت سالم آن را بازیابی می کند.

مجموعه چهره های جوان و بی انتها برنده “بهترین محصول جدید ضد پیری فوق العاده لوکس” در جوایز جهانی Pure Beauty 2021 است.

این برند هفت مارک معروف جهان از اروپا ، آمریکا ، استرالیا ، کره جنوبی و سایر مارک های سالن های حرفه ای را شکست داد.

این جایزه نشان می دهد که Seriesless Youthful Complexion Series نه تنها بسیار ابتکاری است بلکه یک محصول ضد پیری با کیفیت عالی است.

این مجموعه ترکیبی از فناوری برتر با مواد بسیار کارآمد است ، بنابراین فقط 14 روز طول می کشد تا شما احساس کنید اثرات خارق العاده آن وجود دارد: آثار زمان پاک می شوند ، خطوط صورت تصفیه می شوند و پوست دوباره جوانی خود را بازیابی می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>