سرم ویتامین C Issada خالص و قدرتمند است

با مشارکت ایسادا

این سرم قوی 25٪ ویتامین C نتیجه علمی است که برای ایجاد روشی بسیار موثر در درمان علائم پیری و محافظت از پوست در برابر آسیب های خورشید و اثرات آلودگی مورد استفاده قرار گرفته است.

استفاده روزانه به وضوح رنگ پوست را روشن می کند ، ظاهر خطوط ظریف را بهبود می بخشد ، از پوست در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند ، باعث افزایش آبرسانی و کمک به جوانتر به نظر رسیدن پوست می شود.

فرمول بالینی Issada از فرم فوق العاده پایدار محلول در روغن ویتامین C استفاده می کند که باعث افزایش اثربخشی در هنگام تسکین پوست می شود.

افزایش کارآیی فرمول Issada به این دلیل است که ویتامین C ایزوپالمیت دارای قدرت نفوذ پوست با 10 برابر توانایی اسید اسکوربیک خالص برای نفوذ است – و فرمول ما معادل 25٪ اسید اسکوربیک را فراهم می کند!

ما همه اینها را بدون نیاز به pH اسیدی تحویل می دهیم و آن را برای انواع پوست به غیر از کسانی که آکنه دارند مناسب است.

برای افزودن هرچه بیشتر خوب به فرمول ما ، از اسید هیالورونیک برای جبران مجدد سطح رطوبت و ایجاد بافتی نرمتر از پوست ، چند خط و چین و چروک و رنگی نرم و نرم استفاده می کنیم.

قبل از استفاده از این سرم 25٪ ویتامین C ، ما به شما توصیه می کنیم با استفاده از 10٪ سرم ویتامین C ما به مدت دو تا چهار هفته قبل از رفتن به قدرت ترمیم 25٪ سرم ویتامین C ، قدرت و یکپارچگی پوست خود را ایجاد کنید.

مثل همیشه ، محصولات Issada به جهانیان ، بدون خشونت ، بدون پارابن ، گیاهخوار و بدون مشتقات کف و نخل ، اهمیت می دهند. ساخت استرالیایی هم هست.

RRP: 73 دلار برای یافتن نزدیکترین سهامدار یا سفارش خود به Issada.com مراجعه کنید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>