سرم اسید هیالورونیک La Roche-Posay Hylau B5 Blesses My Skin with a Plump، Dewy Look | مرور

سرم La Roche-Posay Hylau B5 لحظه ای که برای اولین بار آن را در اواخر سال 2019 اعمال کردم ، برای من سوار یا مرگ شد. من آن را خیلی دوست داشتم ، آن را با خودم در جاده گرفتم – من به آتلانتا ، اوهایو ، آکرا ، بندر اسپانیا سفر کرده بودم ، و پاناما سیتی بین نوامبر 2019 و مارس 2020 ، و در هر ایستگاه ، یک بطری از این مواد را به همراه داشتم. و نه ، این درخشش سعادتمندانه پیش از همه گیری نبود که مرا به دنبال نگاه می انداخت خوب در تمام آن عکسهایی که در طول راه گرفته ام. سرم بود.

اسید هیالورونیک برای بسیاری از ما که به دنبال پوستی نرم ، براق و مرطوب هستیم ، به یکی از عناصر ضروری تبدیل شده است. “هیالورونیک اسید یک مولکول قند است که به طور طبیعی در پوست ظاهر می شود ، [and] این کمک می کند تا آب به کلاژن متصل شود ، و آن را در پوست به دام می اندازد ، به طوری که پوست می تواند پر از آب تر ، مرطوب تر و مرطوب تر به نظر برسد “، جذابیت. این مولکول توانایی تقویت هیدراتاسیون را دارد ، به همین دلیل است که آن را در بسیاری از مرطوب کننده ها می بینید. La Roche-Posay تصمیم گرفت که قدرت اسید هیالورونیک را با ویتامین B5 ترکیب کند ، که در مراقبت از پوست به عنوان یک مرطوب کننده عالی کار می کند.

این سرم برای انتقال رطوبت جدی فرموله شده است و من خوشحالم که گزارش می دهم آنچه را که قرار است انجام دهد. این سرم پوست من را با یک پایه فوق العاده مرطوب – مناسب برای لایه لایه شدن روی مرطوب کننده ها و روغن های مورد علاقه من – و ظاهری شبنم و لاغر ، برکت می دهد.

من دوست دارم این را درست بعد از تونر خود اعمال کنم ، مقداری را به قطره چکان فشار داده و سپس در دستانم خالی کنم. مطمئن هستم که صورت و گردنم را بدست خواهم آورد و اگر از a استفاده کنم کامل خیلی ، سینه من. اجازه دادم چند ثانیه در آن فرو برود ، و سپس روال مراقبت از پوست را ادامه دهم.

من روی بطری پنجم خود هستم و قبل از تمام شدن آن مطمئناً دوباره پر می شوم.

سرم La Roche-Posay Hylau B5 را در جولای 2021 پیدا خواهید کرد جذابیت جعبه زیبایی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>