سرسبز 24 میلیون کاربر Asos را با پیوندهای خرده فروشی جدید تعقیب می کند

Lush به یکی از 200 مارک زیبایی تبدیل می شود که اکنون در وب سایت خرده فروش به فروش می رسد – اما فقط به صورت موقت است

زیبایی در چشم Asos است زیرا خرده فروش مد سریع به اولین سهامدار مجموعه محصولات زیبایی Lush تبدیل می شود.

داغ فروش همکاری خود با Huda Beauty ، غول فروش آنلاین با یکی از بزرگترین مارک های زیبایی ، فروش 17 کیت محصول نام تجاری ، به علاوه چهار میله شامپو ، و همچنین یک بمب حمام جدید ، محدود شده است به خرده فروش هدف ژنرال Z.

با پیوستن نیروهای خود به Asos ، این تیم به 24 میلیون کاربر فعال خود دسترسی خواهد داشت که نسبت به 1.5 میلیون خرید آنلاین لوش افزایش چشمگیری داشته است.

“مانند انتخاب یک خیابان برجسته یا مرکز خرید ، ما می دانیم که Asos یک بازار دیجیتال برجسته است که میلیون ها مشتری در آن خرید می کنند ، بنابراین ما می خواستیم فروش مجموعه ای از محصولات قهرمان خود را آزمایش کنیم. […] لوش در بیانیه مطبوعاتی گفت.

“هدف این است که مخاطبان Asos را با محصولات شگفت انگیز و موثر Lush آشنا کنیم و امیدوارم آنها را کنجکاو کنیم تا در مورد سایر محصولات ما و ما به عنوان یک کسب و کار بیشتر بدانند.”

با در دست داشتن رفتارهای اخلاقی خود ، خریداران سرسبز از طریق Asos می توانند کدی را اسکن کنند که لیست مواد تشکیل دهنده محصول ، مزایا و نحوه استفاده از آن را به آنها می دهد.

در همین حال ، طبق گفته Lush ، Asos در 10٪ شرکت های برتر انگلیس که در مورد زنجیره تامین خود شفاف هستند ، قرار گرفته است ، دلیل دیگر انتخاب شراکت با خرده فروش است.

اما آزادی جدید Lush برای خرده فروشی شخص ثالث فقط به صورت موقتی است.

لوش از امروز شروع به مشارکت با خرده فروش فقط شش ماه کرده است و پس از دوره دوباره ارزیابی خواهد شد.

“حتی اگر فقط 1٪ از کاربران منحصر به فرد Asos را به مشتریانی سرسبز تبدیل کنیم ، این صدها هزار نفر جدید از محصولات شگفت انگیز و م Lثر ما با ارزش های جاسازی شده استفاده می کنند.”

گفته می شود که لوش برای نظراتشان در مورد مشارکت با انجمن تحقیقاتی Ethical Consumer مشورت کرده است.

تا به امروز ، Asos از طریق وب سایت خود بیش از 200 مارک زیبایی جدید و مذهبی را ارائه می دهد و حدود 10000 محصول را در اختیار شما قرار می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>