سرآمد تحقیقات پیشگام – لندن – 40،000 تا 65،000 پوند

با رویکرد تفکر “آسمان آبی” خود ، از تیم توسعه محصول فنی ما الهام بگیرید

آیا شما خارج از چارچوب فکر می کنید و تجربه ایجاد لوازم آرایشی نوآورانه را دارید؟

آیا شما یک متفکر بصیر هستید که دوست دارد قالب را بشکند؟

این یک فرصت هیجان انگیز است الهام بخشیدن ما توسعه محصول فنی تیم توسط عبور مرزها بر فرمولاسیون محصول باشما ‘آسمان آبیرویکرد تفکر به عنوان پیشگام تحقیقات پیشرو ، شما نوآوری را از تمام زوایای محصول هدایت خواهید کرد ، عناصر، ادعاها ، بسته بندی ، پایداری ، تمایل مصرف کننده ، روندها و فرمول بندی ها.

شما بر روی نوآوری کوتاه مدت و همچنین برنامه 3-5 ساله کار خواهید کرد ، چرخه عمر محصول را از مفهوم تا قفسه و همچنین مدیریت خواهید کرد. ارائه دید خود به سهامداران اصلی و اعضای هیئت مدیره.

این نقش پر مشغله ای است که تجربه شما در آن است R&D زیبایی ، مراقبت از پوست و سلامتی به شما در شناسایی ، توسعه و تجاری سازی کمک خواهد کرد محصولات جدید و به روز رسانی محصولات اصلی مطابق با نام تجاری چشم انداز.

ما به دنبال یک مشکل ساز خلاق برای الهام بخشیدن به نوآوری و یافتن راه حل های علمی برای خواسته های مصرف کننده هستیم.

شما دائماً چشم خود را حفظ می کنید روندهای فعلی، جدید مواد آرایشی، قابلیت های آزمایش و پیشرفت تکنولوژی همچنین فعالیت رقیب، همیشه برنامه ریزی کنید که در آن می توانید نام تجاری را در بلندمدت ببرید. شما می دانید چه عواملی م worksثر است و چه عواملی م won’tثر نیست و همیشه به آنچه مشتری را به وجد می آورد ، چشم دارید.

شما سابقه اثبات شده ای در ارائه دارید علمی و فنی پشتیبانی با توانایی ترجمه این به لبه برش مفاهیم قابل دستیابی است که به طور مداوم عامل wow را ایجاد می کند.

آ دکترا، کارشناسی ارشد یا کارشناسی که در علوم پایه یا مهندسنظم رانده شده برای این نقش ضروری است.

آیا شما در مورد چالش خلاقانه؟ اگر چنین است ، امروز اقدام کنید.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>