ستاره کی پاپ مارک توان فقط از دکتر وو خال کوبی کرد | عکسها

از زمان آغاز به کار در سال 2014 ، ستاره K-pop مارک توآن | از GOT7 به طور پیوسته به مجموعه خال کوبی های خود اضافه شده است – چهره ای خندان در اینجا ، یک پروانه در آنجا ، و البته سال تولد او. حالا که او به زادگاهش لس آنجلس بازگشته است ، Tuan از یک هنرمند مشهور خال کوبی بازدید کرد دکتر وو برای اضافه شدن جدید در اوایل این هفته. چهارشنبه شب ، توآن در استوری اینستاگرام خود قرار ملاقات خود را طعنه زد ، و باعث ایجاد فریب در میان طرفداران شد (و کنجکاوی در میان آنها جذابیت ویراستاران) حدود 24 ساعت بعد ، Tuan سرانجام هنر بدنی جدید خود را برای جهانیان به نمایش گذاشت تا متحیر شوند.

در یک عکس مزاج ، سیاه و سفید ، پشت بازوی تووان با شاخه های زیتون که آرنج او را قاب گرفته اند و یک کبوتر پشت بازو را پوشانده است ، دیده می شود. مطابق با سبک دکتر وو ، پرنده تقریباً به همان اندازه واقع بینانه است که با یک سوزن فوق العاده نازک انجام می شود. با این حال ، باید اعتراف کنم این خال کوبی یک خلاقیت غیرمنتظره توسط وو است. به طور معمول ، او زائده های افراد مشهور (یا در مورد جاستین بیبر ، گردن) را با کارهای هنری بسیار کوچک نوجوان با لهجه های هندسی تزئین می کند. به اندازه کافی جالب ، خال کوبی Tuan در جنبه سنتی تر وجود دارد.

مارک توآن / اینستاگرام

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>