سازنده برند زیبایی درو باریمورس مدیرعامل سابق Shiseido را به هیئت مدیره منصوب می کند

ماشین جوجه کشی برند Maesa پس از خرید Bain Capital ، تیم رهبری خود را تغییر داده و گسترش داده است

مدیر عامل سابق Shiseido Americas به هیئت مدیره Maesa ، دستگاه زیبایی زیبایی پشت درو باریمور پیوست. (عکس) لوازم آرایشی با نام تجاری Flower and Taraji P. Henson’s line مراقبت از مو TPH.

به عنوان مدیر غیر اجرایی ، انتظار می رود مارک ری از تجربیات خود برای حمایت از گسترش جهانی شرکت ، M&A و نوآوری استفاده کند.

این انتصاب به دنبال استخدام مدیر سابق Coty جیانی پیراچونی به عنوان مدیرعامل Maesa در ژانویه و تحویل گرفتن از بنیانگذار جولین ساادا انجام شد.

“[Rey’s] تخصص کافی برای ما یک سرمایه بزرگ خواهد بود و من مشتاقانه منتظر مشاوره تخصصی وی هستم تا Maesa را به عنوان یک تامین کننده زیبایی و جوجه کشی جهانی در مرحله بعدی رشد خود قرار دهد. ”

سعدا افزود: مارك در طول دوران حرفه اي خود با معروف ترين مارك هاي مصرف كننده جهاني كار كرده است و با ادامه توسعه استراتژي و چشم انداز Maesa ، دانش وي كليدي خواهد بود.

تخمین زده می شود که تولید کننده لیبل خصوصی به رهبری نیویورک در سال 1997 توسط Saada و Gregory Mager تأسیس شود و 230 میلیون دلار فروش جهانی در سال داشته باشد و مارک های لوازم آرایشی را برای خرده فروشان Walmart ، Target ، Sephora ، AS Watson ، Ulta و H&M تولید کرده است.

Maesa همچنین مارک های مشهور به رهبری را ایجاد می کند ، از جمله راه اندازی های اخیر با Priyanka Chopra با لیست A بالیوود در Anomaly Haircare و Hey Humans ، محدوده مراقبت شخصی توسط خانواده اسمیت – Will ، Jada ، Jaden و Willow.

در سال 2019 ، شرکت سرمایه گذاری خصوصی Bain Capital اکثر سهام Maesa را به دست آورد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>