سارا هیلند به نظر می رسد مانند یک شاهزاده خانم دیزنی با موهای فوق العاده بلند ، قرمز و فرفری است

سارا هیلند از ماه فوریه با سایه ای کاملاً زیبا از موهای قرمز روبرو شده است ، اما حتی اگر ماه هاست که آن را در عکس های اینستاگرام مشاهده می کنیم ، اما در حالی که مشغول پیمایش در خوراک خود هستیم ، رنگ زیبا هرگز مانع ما نمی شود. اما هنگامی که بازیگر عکس خیره کننده جدیدی را به اشتراک گذاشت که نه تنها رنگ او ، بلکه فرهای طبیعی خارق العاده و طول های چند اینچ جدید را نیز به نمایش می گذارد ، ما یک اقدام دوبرابر کردیم.

روز پنجشنبه ، 17 ژوئن ، هیلند عکسی را به شبکه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که در آن موهای قرمز آتشین او با حالت موهای زشت و فرفری حالت داده می شود – یک بافت طبیعی ، همانطور که قبلاً در برابر افرادی که می گفتند یک پرم بدست آورده است عقب رانده شد – مشخص شده است و پایان می یابد که دقیقاً به زیر دنده ها برخورد می کند. و اگر فکر می کنید او شبیه ستاره دیزنی است شجاع، تو تنها نیستی.

وی در زیرنویس این عکس نوشت: “خوب. با من بمان. مریدا لباس تارزان را پوشیده است” ، که همچنین نشان دهنده کک و مک های دوست داشتنی در سراسر بینی و گونه های او است.

نیکی لی در سالن Nine Zero One بخاطر رنگ درخشان اعتبار ، که کاملاً مطابق بود – از نظر بافت نیز – توسط Violet Teriti از Chaviv Hair ، یک متخصص تمایل مورد علاقه در بین افراد مشهور است. علاوه بر هایلند ، Chaviv Hair موارد اضافی برای کایلی جنر ، مگان فاکس ، ونسا هاجنز ، جنیفر لوپز و موارد دیگر نیز انجام داده است.

Teriti به او می گوید: “من از پسوندهای فرفری باکره روسی با استفاده از افراد میکرو ریز استفاده کردم ، این یک روش غیر مخرب است که از هیچ گرما و چسب استفاده نمی کند.” جذابیت. “این می تواند تا سه ماه در موهای او باقی بماند ، او می تواند موهای خود را به راحتی بپوشاند ، می تواند آن را بشوید و خشک کند و دقیقاً همانطور که مو به طور طبیعی فر می شود.” Teriti می گوید که می توان به هر شکلی که آرزو دارد ، از جمله صاف شود ، و همچنین بعد از شستشو دوباره حالت فر پیدا خواهد کرد.

دوستان و طرفداران در کامنت عشق را به Hyland’s سرازیر می کنند ، چند نفر به طور دقیق شباهت آن را به موهای جولیا رابرتز صدا می کنند زن زیبا. مشخص نیست که برنامه های افزودنی برای نقشی است یا فقط برای سرگرمی است ، اما به هر ترتیب ، نگاهی است که امیدواریم دوام بیاورد.


اطلاعات بیشتر در مورد سارا هیلند:


اکنون 100 سال موهای قرمز را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>