ساده ترین آموزش بافتنی حباب گل برای بهار | نکات تخصصی

متناوباً ، می توانید قبل از افزودن بند دوم مو ، موهای پایه اولین الاستیک را اذیت کنید تا پایه اثر حباب ایجاد شود. سپس ، یک اسپری اسپری مو به شما کمک می کند تا هر نوع پرواز را رام کنید.

فقط این را تصور کنید که از هر قسمت چند گل جوانه می زند.

گتی ایماژ

برای اطمینان از فاصله مساوی ، “می توانید انگشتان خود را به عنوان یک راهنما استفاده کنید ، و طول هر یک از دو بند و یا هر فاصله دیگری را که می خواهید ایجاد کنید”. و برای نوارهای حباب متقارن ، مستقیم در مقابل آینه بایستید و سر خود را بلند نگه دارید – نه به یک طرف متمایل. نیومن می افزاید: “این به شما کمک می کند حبابهایی ایجاد کنید که از هر دو طرف به یک خط قرار بگیرند.”

اگر لایه های زیادی در موهایتان وجود دارد و می خواهید میزان خروج مو از حباب های خود را محدود کنید ، می توانید بیشتر بسازید. نیومن توضیح می دهد: “مقاطع كوچكتری نزدیك تر ایجاد كنید تا لایه ها به طور منظمی درون هر الاستیك قرار بگیرند.”

یافتن گلهای مناسب

آیا می خواهید مانند نیومن شکوفه های درخشانی به بافتن های حبابی خود اضافه کنید؟ وی توصیه می کند قاصدک ها (یا سایر گل های وحشی مورد نظر خود) را با یک ساقه قوی انتخاب کنید که “الاستیک ها را از بین نخواهید برد”. “همچنین ، ساقه را طولانی نگه دارید تا کار با آن راحت تر شود ، سپس پس از اتصال گل ، مقدار اضافی آن را جدا کنید.”

نیومن خاطرنشان کرد: برای اینکه گلها در جای خود بمانند ، الاستیک را باز کرده و گل را به داخل بکشید. اگر در انجام این کار مشکلی دارید ، انتهای شانه دم به شما کمک می کند. گزینه دیگر نگه داشتن گل بر روی دم خوک و محکم کردن الاستیک اطراف ساقه و قسمت مو است.

آه ، بله ، نوارهای حباب دار نیز دو وظیفه دارند. هنگامی که بندهای مو و قاصدک ها را بیرون می آورید ، با سبک کاملاً جدیدی روبرو خواهید شد: امواج ساحلی بدون حرارت. این مدل موی روز دوم است قطعاً در حال انجام کارهای زیبایی بهاری من خواهد بود.


بیشتر بخوانید درباره زیبایی بهار برای امتحان کردن:


اکنون ، عمل زیبایی Bebe Rexha را در عمل تماشا کنید:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>