سابینسا با بیش از 300 اختراع ثبت شده به نقطه عطف مالکیت معنوی می رسد

سبد ثبت اختراعات سابینسا شامل اختراع ثبت شده ، استفاده و فرآیند است

سبد مالکیت معنوی سابینسا اکنون شامل 308 حق اختراع ثبت شده جداگانه در سراسر جهان است. جدیدترین حق ثبت اختراعات اعطا شده از استرالیا ، کانادا در اروپا و ایالات متحده است.

سبد ثبت اختراعات سابینسا شامل اختراع ثبت شده ، استفاده و فرآیند است. بسیاری از آنها برای جنبه های مختلف مواد تشکیل دهنده رهبر گروه مانند LactoSpore ، DigeZyme و Curcumin C3 Complex هستند. برخی دیگر از آنها برای مواد تشکیل دهنده نسبتاً جدید ، در حال ظهور مانند Nigellin و Sabroxy هستند.

این یک نقطه عطف قابل توجه است که در طول تاریخ شرکت و صنعت مشاهده می شود. سبد ثبت اختراع سابینسا با اعطای حق ثبت اختراع ایالات متحده آغاز شد. 5536506 ، صادر شده در 16 ژوئیه 1996 برای عصاره فلفل سیاه – BioPerine – برای بهبود جذب دستگاه گوارش از مواد مغذی.

فلفل سیاه یک ماده رایج ادویه در رژیم غذایی هند است و در سیستم پزشکی آیورودا استفاده می شود. با این حال ، دانش در مورد استفاده درمانی از فلفل سیاه هنوز محدود بود.

با این اختراع عصاره فلفل سیاه ، و تحقیقات منتشر شده متعاقب آن ، سابینزا به بسیاری از شرکت ها کمک کرد فرمول هایی برای بهبود جذب مواد مغذی حیاتی ایجاد کنند. این همچنین استانداردی را برای تحقیق در مورد مواد مغذی مغذی برای حمایت از محصولات در بازار تعیین می کند.

از این مرحله نسبتاً کوچک ، با توسعه ، تحقیق و راه اندازی مواد مهمی مانند Curcumin C3 Complex ، Citrin ، ForsLean ، LivLonga ، LactoSpore و بسیاری دیگر ، رشد زیادی به دنبال داشت. این شرکت همچنین محصولاتی را برای مراقبت از پوست و مو اختراع و به ثبت رساند و روند مواد طبیعی را در آن بخش پیش بینی كرد.

اختراعات اخیر Sabinsa برای محصولات جدید Nigellin و Sabroxy اعطا شده است. Nigellin محصولی است غنی شده از تیموكینون و تیموهیدروكینون ، جدا شده از دانه های Nigella sativa كه معمولاً به عنوان زیره سیاه شناخته می شود و دارای بسیاری از خواص مفید است.

جالب است که در متون دینی باستان ، این گیاه به عنوان “درمانی برای همه بیماری ها به جز مرگ” گزارش شده است. Nigellin برای غنی سازی بیشتر مزایای درمانی دانه های زیره سیاه فرموله شده است.

این ترکیب ثبت اختراع شده (US10945969) همچنین به دلیل استفاده از آن در کاهش سطح گلوکز خون با مهار آنزیم مربوط به هضم و جذب کربوهیدرات – α- گلوکوزیداز و افزایش جذب گلوکز توسط سلول ها (US10881623) ، دارای حق ثبت اختراع ایالات متحده است که نشان دهنده یک پتانسیل است. استفاده در مدیریت دیابت و شرایط مربوط به آن.

با شیوع Covid-19 و فشار قفل اجتماعی ، سلامت روانی و شناختی افراد نگران کننده شد. تغییر در شیوه زندگی تحمیل شده توسط ویروس می تواند خطر ابتلا به بسیاری از بیماری های تخریب عصبی مانند بیماری آلزایمر ، زوال عقل عروقی ، بیماری پارکینسون و غیره را افزایش دهد که بر توانایی های شناختی تأثیر می گذارد.

یکی از جدیدترین محصولات سابینسا ، Sabroxy ، یک راه حل طبیعی برای مدیریت بهتر سلامت روان و شناخت است. این ترکیب که از پوست Oroxylum indicum ساخته شده و به طور استاندارد حاوی مواد مهمی مانند oroxylin A ، baicalein و chrysin است ، می تواند به حفظ سلامت شناختی و روانی کمک کند.

این ترکیب همچنین با اختراع دیگری برای مدیریت و کاهش علائم مسمومیت عصبی ناشی از قند خون و شیمی درمانی (US10894029) اهدا شد. علاوه بر عملکرد محافظت در برابر نورون ، این ترکیب در کاهش حملات صرع (در انتظار ثبت اختراع) و کاهش سطح تری گلیسیرید در خون (US10959980) نیز بسیار موثر است.

علاوه بر کمک های مالی فوق برای جدیدترین مواد تشکیل دهنده سابینسا ، پروبوتیک گل سرسبد شرکت LactoSpore همچنین کمک هزینه های ثبت اختراع جدید دریافت کرد.

زخم معده و ورم معده به دلیل مصرف بی رویه غذا و سبک زندگی در هزاره در حال افزایش است و کاملاً ثابت شده است که هلیکوباکتر پیلوری نیز در ورم معده نقش دارد.

LactoSpore در مهار عفونت های مربوط به H. pylori ، همراه با Sabrery (معروف به Amla ، یا انگور فرنگی هند) م effectiveثر بود. این اختراع در ایالات متحده آمریکا (7910792295) ثبت اختراع شد. علاوه بر این ، یک حق ثبت اختراع ایالات متحده نیز برای توانایی LactoSpore در کاهش گاز روده (نفخ شکم) و مهار میکروب های تولید کننده گاز (10806760 ایالات متحده) اهدا شد.

همچنین به متابولیت خارج سلولی LactoSpore با نام تجاری LactoSporin ، خالص از مایع رویی پروبیوتیک ، همچنین به دلیل استفاده از آن در جلوگیری از ایجاد علائم پیری بر روی پوست (US10966919) یک حق اختراع اهدا شد.

دکتر محمد مجید ، بنیانگذار و رئیس گروه سامی-سابینسا ، گفت: “من بسیار افتخار می کنم که سابینسا به بیش از 300 کمک هزینه حق ثبت اختراع در سراسر جهان رسیده است و تعداد بیشتری کمک مالی در آینده ارائه می شود.”

“شعار ما” نوآوری ما پاسخ شماست “واقعاً بازتاب دهنده محصولات جدید ، مکملهای غذایی و فرمولاسیونهایی است که مطابق با استانداردهای جهانی برای تأمین نیازهای روزافزون صنعت و مصرف کنندگان تولید می کنیم.”

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>