سابینسا ، مطابق با استانداردهای COSMOS ، ممیزی چندین ماده آرایشی طبیعی خود را انجام می دهد

Sabinsa با موفقیت حسابرسی چندین ماده آرایشی طبیعی خود را مطابق با استانداردهای COSMOS به اتمام رسانده است ، تأیید شده توسط Ecocert Greenlife: Cococin (Cocos nucifera مایع Endosperm) ، SABERRY (عصاره میوه Emblica officinalis) و عنبر Nigellin (عصاره سیاه دانه).

استانداردهای COSMOS توسط BDIH (آلمان) ، COSMEBIO و ECOCERT (فرانسه) ، ICEA (ایتالیا) و Soil Solution (انگلستان) برای تعریف استانداردهایی برای مواد آرایشی ارگانیک و / یا طبیعی و مواد مورد استفاده در لوازم آرایشی و بهداشتی که به بالاترین روشهای پایدار عملی پیوستند ، تولید شد.

تمام محصولاتی که با آرم Ecocert به بازار عرضه شده اند ، از ترکیب تا پردازش و بسته بندی توسط تیم Ecocert تأیید شده اند. این اطلاعات راجع به محتوا در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. تمام اجزای سازنده این گواهینامه باید از اصل طبیعی باشد ، به استثنای لیست محدود مواد تایید شده (از جمله مواد نگهدارنده) که به مقدار کم مجاز است.

گواهینامه COSMOS تضمین می کند:

  • فرآیندهای تولید و پردازش سازگار با محیط زیست که به سلامت انسان نیز احترام می گذارند
  • توسعه مفهوم مواد شیمیایی سبز
  • استفاده مسئولانه از منابع طبیعی
  • احترام به تنوع زیستی
  • عدم وجود ماده پتروشیمی (به جز مواد نگهدارنده مجاز): پارابن ، فنوکسی اتانول ، عطرها و رنگهای مصنوعی
  • عدم وجود GMO ها
  • بسته بندی قابل بازیافت.

دکتر محمد مجید ، بنیانگذار و رئیس گروه سامی-سابینسا گفت: “با افزایش تقاضا برای شیمی سبز و مواد طبیعی موجود در مواد آرایشی ، این مواد به مشتریان ما کمک می کنند تا با استانداردهای COSMOS مطابقت داشته باشند.”

“داشتن تاییدیه COSMOS به این معنی است که ما معیارهایی را که شرکت ها باید رعایت کنند تا اطمینان حاصل شود که محصولات اصلی آنها از مواد طبیعی واقعی تولید می شوند که به بالاترین روشهای پایداری امکان پذیر هستند ، مطابقت داریم.”

دکتر مجید ادامه داد: “استانداردهای COSMOS در سراسر اتحادیه اروپا به خوبی پذیرفته شده است و در حال گسترش در سایر مناطق و کشورها از جمله چین است.”

“داشتن گواهینامه COSMOS به ما کمک می کند تا مواد تشکیل دهنده خود را به شرکتهایی که دارای علامت تایید شده COSMOS بر روی محصولات نهایی خود هستند یا شرکتهایی که مورد نیاز مواد تشکیل دهنده COSMOS برای خط تولید خود دارند ، بازاریابی کنیم.”

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>