زیبایی Uoma با نام تجاری جدید Uoma توسط Sharon C گسترش می یابد | بررسی ویرایشگر ، عکس ها

علاوه بر سه محصول مراقبت از پوست ، سه گزینه آرایش نیز Uoma by Sharon C را تشکیل می دهد – یکی برای چشم ، دیگری برای صورت و دیگری برای لب. ریمل حجم دهنده Badder Boom (8 دلار) برای کمک به شما در ایجاد مژه های ضخیم تر و بلندتر با یک عصای استوانه ای طراحی شده است که هر مو را بیرون می کشد. طبق گفته شیمیدان لوازم آرایشی جینجر کینگ ، این روغن با روغن های آرگان ، دانه کرچک و خربزه کالاهاری تهیه شده است که می تواند به حالت مژه کمک کند.

ریمل حجم دهنده Badder Boom در پس زمینه سفید

ریمل حجم دهنده Uoma by Sharon C Badder Boom

مثل بگو چی ؟! بنیاد ، بنیاد بی عیب و نقص IRL (15 دلار) توسط دسته های سایه ای Skin Kin (Uda مروارید ، Fair Lady ، Honey Honey ، Bronze Venus ، Sugar Brown ، Black Pearl) توسط Uoma تفکیک می شود تا به شما کمک کند بهترین نتیجه را پیدا کنید. تکرار جدید اما فقط 30 سایه دارد (در مقابل 51).

هر دسته با مواد مختلف ویژه ای فرموله شده است تا برخی از مزایای مراقبت از پوست را به پایه اضافه کند. به عنوان مثال ، خانواده مروارید سفید ، که برای شکننده پوست است ، با مجموعه ای از عصاره پوست هندوانه ، نشاسته سیب و میوه عدس تزریق می شود ، که “به خوبی مرطوب می شود”. از طرف دیگر ، خانواده مروارید سیاه ، که مخصوص پوست های تیره است ، با عصاره عالی گل مولین غنی از آنتی اکسیدان ها همراه است. کینگ توضیح می دهد: “بنابراین ، به روشن شدن و آرامش پوست کمک می کند.”

پایه بی عیب و نقص IRL در مروارید سیاه در زمینه سفید

Uoma by Sharon C Flawless IRL Foundation

همانند اصل ، Flawless IRL Foundation مات نیست. در عوض ، دارای یک پایان درخشان و پوشش کاملاً شفاف است. اما این مانند رنگ پوست نیست زیرا Chuter چیزی را می خواست که سبک باشد اما همچنان جای زخم ، رنگدانه بیش از حد یا هر تغییر رنگ دیگری را بپوشاند. “این است [like] “یک کرم BB ، اما یک مشت است.” “شما می توانید آن را بسازید و پوشش خوبی از آن بگیرید.”

این رنگ و روغن لب براق و پیچیده است (7 دلار) ، ارائه شده در شش سایه خیره کننده ، آخرین دسته است. آن را یک براق کننده لب ، روغن ، و لکه ، همه در یک لوله. این مایع مانند روغن لب نرم و نرم می شود و لب های شما را با یک رنگدانه زیبا و براق ترک می کند ، اما در نهایت مانند یک لکه ساتن روی لب قرار می گیرد.

این رنگ و روغن لب براق و پیچیده ای است که در زمینه سفید وجود دارد

رنگ و روغن لب براق و پیچیده Uoma by Sharon C

من تقریباً از رژ لب های براق ، براق یا رژ لب های مات رنگی استفاده می کنم ، بنابراین انتظار نداشتم که این محصول را دوست داشته باشم. با این حال ، من طرفدار بسیار خوبی هستم که به سختی در فرمول وجود دارد و بازدهی شدید رنگی دارد. سایه Classy را به رنگ قرمز تیره امتحان کردم و از اینکه چقدر زرق و برق دار روی لب هایم به نظر می رسد ، کاملاً متعجب شدم. Dall’Asen رنگ قرمز روشن Boasty را امتحان کرد و از فرمول راحت و قابل تنظیم آن لذت برد. او می گوید: “به لطف ماهیت قابل ساخت آن ، می توانید مقدار دقیق رنگدانه مورد نظر خود را از آن دریافت کنید ، مهم نیست که شما پوشش کامل ، ظاهری نرم یا رنگی را دارید که به سختی وجود دارد.”

حسن نیت ارائه می دهد از افراد

گوتیرز با سایه کاراملی ، Softie ، که کاملاً با رنگ لب طبیعی او مطابقت داشت ، رنگ خنثی تری را انتخاب کرد. او می گوید: “اگرچه ممکن است چند ثانیه طول بکشد تا روغن روغن از بین برود و رنگ آن نمایان شود ، اما لب های من نرم و هیدراته شده و با درخشش نور خورشید زیبا ترین درخشش رنگی را فراهم می کند.

اکنون که Uoma توسط Sharon C. را امتحان کرده ام انتظار کمتری از Chuter ندارم. این محصولات واقعاً تحویل داده شده اند. علاوه بر ایجاد این محصولات جدید و گسترش در دسته های مختلف ، Chuter می خواست مطمئن شود كه این مارك به خصوص از نظر امتیاز قیمت قابل دسترسی است – به همین دلیل همه چیز زیر 24 دلار است و مارك تجاری منحصراً در Walmart راه اندازی شد.

برای دستیابی به هر یک از محصولات Uoma توسط محصولات شارون C ، به Walmart.com یا uomabeauty.com مراجعه کنید.


در مورد مراقبت از پوست داستان های بیشتری بخوانید:


اکنون ببینید TikToker نسا بارت چگونه کک و مک های ساختگی خود را ایجاد می کند:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>