زیبایی KKW کیم کارداشیان او را به باشگاه میلیاردرها سوق می دهد

ثروت خالص ستاره تلویزیونی واقعیت و کارآفرین زیبایی در عرض چند ماه 220 میلیون دلار جهش کرد تا به لیست میلیاردرهای جهان فوربس بپیوندد

طبق گفته های کیم کارداشیان ، بنیانگذار و صاحب اصلی برند زیبایی KKW Beauty ، به طور رسمی میلیاردر شده است فوربس.

ستاره تلویزیونی واقعیت ، مشهور به نامگذاری در برنامه پرطرفدار همگام با کارداشیاناین مجله گزارش داد ، دارایی خالص او از 780 میلیون دلار در اکتبر سال گذشته تا یک میلیارد دلار در ماه جاری سر به فلک کشید.

بیشتر ثروت کارداشیان از تجارت سودآور لوازم آرایشی و عطر و بوی او حاصل می شود که وی در سال 2020 20٪ از سهام آن را به قیمت 200 میلیون دلار به کوتی فروخت و تجارت خود را 1 میلیارد دلار ارزیابی کرد.

کارداشیان در سال 2017 سرمایه گذاری زیبایی مستقیم خود را برای مصرف کننده تاسیس کرد و بر اساس مدل موفق خواهر کوچکترش کایلی جنر از نام تجاری زیبایی Kylie Cosmetics است.

اولین محصولی که به قفسه ها برخورد کرد ، کرم کانتور و هایلایت Crème بود که از ظاهر آرایشی منحنی او استفاده می کرد.

وضعیت کارداشیان و دفترچه ترفندهای تبلیغات خودکار برای راه اندازی sku که فروش فوری بود و فروش 14.4 میلیون دلاری داشت ، موفقیت آمیز بود.

کارداشیان در عرض چند ماه به جایگاه یک رقیب جدی زیبایی ، با معرفی سایه چشم ، رژ لب و رایحه ، شروع به فشار دادن تولید محصول برند خود کرد.

تا سال 2018 ، بنیانگذار زیبایی در شرف موفقیت بود و حدود 100 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

از آن زمان ، او برای حضور در همکاری های محصولات خود از خواهران و دوستان خانوادگی خود کمک گرفت ، که اخیراً راه اندازی عطر و بوی او با خواهر کندال جنر بود.

با این حال ، کارداشیان اولین طایفه وی نبود که در باشگاه میلیاردرها پذیرفته شد.

جنر ، خواهر کوچک خانه کارداشیان-جنر ، که نام تجاری زیبایی خود را در سال 2015 هنگامی که فقط 18 سال داشت تأسیس کرد ، اولین عضو خانواده بود که با او مستقر شد فوربسوضعیت میلیاردر اما به دلیل ادعای ارزش برند آرایشی خود از عنوان خود محروم شد.

وضعیت میلیاردر جدید کارداشیان 40 ساله شانه به شانه همدیگر با بروس نوردستروم ، رئیس سابق فروشگاه های بزرگ فروشگاه Nordstrom و سهامدار Crpriot EasyJet ، کلیلیا حاجی-ایوانو است.

در همین حال ، انتظار می رود نمونه کارهای کارآفرین زیبایی در قالب مراقبت از پوست گسترش یابد.

در آگوست سال بعد ، کارداشیان درخواست علامت تجاری KKW Skin را شامل محصولات مانند مرطوب کننده ها ، لوسیون ها ، کرم ها ، پاک کننده ها ، تونرها ، اسکراب ها ، میست های صورت ، مومیایی کردن ، روغن ها ، لایه بردارها و پودرها کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>