زیبایی چگونه می تواند از ارز رمزپایه بهره مند شود

با افزایش محبوبیت برای نشانه های غیرقابل شگفت انگیز (NFT) و ارزهای رمزپایه ، خرده فروشان آینده نگر و مارک های لوازم آرایشی سود می برند

جفری استار برای تبلیغ جدیدترین مجموعه خود ، یک انیمیشن سه بعدی را به تصویر کشید که او را در یک جعبه صورتی نئون به تصویر می کشد ، و این شباهت به معروف ترین عروسک مد جهان را ندارد ، برای 13 میلیون دنبال کننده اینستاگرام خود.

اما به جای یک پالت آرایش جدید ، یا خط رژ لب ، Star در واقع با رونمایی از آثار هنری دیجیتال خود و همکاری با هنرمند Marcelo Cantu ، وارد دنیای توکن های غیرقابل شوک (NFTs) و ارز رمزنگاری شده شده بود.

ارزهای رمزپایه (به هدایت بیت کوین) ارزهای دیجیتالی هستند که بخشی از یک سیستم غیرمتمرکز هستند و مستقل از بانک ها فعالیت می کنند. اگرچه آنها تا حد زیادی توسط صنعت زیبایی استفاده نشده اند ،. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>