زیبایی را از بین ببرید ، سفر به کمترین تأثیر مراقبت از مو در محیط زیست

در صنعت مراقبت از مو ، بطری های پلاستیکی زیبا و اغلب نمادین ، ​​بخشی دقیق از هویت تجاری تولیدکنندگان هستند. بسته بندی می تواند با جسارت مزایای محصول را در فروشگاه ، در خانه ها و به عنوان بخشی از برنامه های روزمره ما بیان کند.

با این وجود قالب های مایع سنتی با مصرف کنندگان آگاه و تنظیم کننده هایی که خواهان عادات و سبک زندگی پایدار تر هستند ، مغایرت دارد. علاوه بر بسته بندی پلاستیکی ، از مواد مصنوعی و تولید کربن حاصل از حمل و نقل نیز به عنوان ناپایدار یاد می شود.

روی آوردن به عادات خرید با آگاهی بیشتر از نظر محیط زیست ، سفری چالش برانگیز برای مصرف کننده ای است که هنوز هم تجربه و عملکرد را نسبت به پایداری بها می دهد.

با استفاده از فرمول های نامطلوب مراقبت از موی اشلند ، اشلند مجموعه ای از قالب های جامد را برای شامپوها ، نرم کننده ها ، فرمول های 2 در 1 و فرم دهنده ارائه می دهد. این محصولات تجربه کاربر و عملکردی را در سطح یک محصول پایه آب عظیم یا سالن ارائه می دهند.

از بین بردن روغن های مغذی زیبایی (میله تهویه و مدل ساز)
این فرمولاسیون های فوق العاده غلیظ مراقبت از مو قدرت طبیعی روغن های گیاهی را مهار می کند. این فرمولاسیون ها بر اساس کره ها و روغن هایی مانند شی و آرگان ، نتایج برجسته ای را از یک بسته جمع و جور ارائه می دهند.

زیبایی از بین بردن زیبایی و تمیز کردن عمیق / مراقبت شدید (شامپو و نرم کننده)
این شامپوها و میله های نرم کننده فوق العاده غلیظ یین و یانگ را برای تمیز کردن ملایم اما عمیق و مراقبت از بدن فراهم می کنند تا موهای شما را کاملاً لذت بخشد.

رفع زیبایی 2 در 1 (شامپوی نرم کننده)
این فرمولاسیون فوق العاده غلیظ ترکیبی از مراحل انجام فرآیند مراقبت از مو برای صرفه جویی در مصرف آب و انرژی است.

اشلند به دنبال شروع گفتگو با شما در مورد رفع زیبایی و خط تولید فرمول های مفهومی آماده بازار است. بگذارید به شما کمک کنیم تا تأثیر محصولات صنعت ما را حل و به حداقل برسانید.

برای اطلاعات بیشتر ، با ما در www.ashland.com/ubb تماس بگیرید و اجازه دهید مکالمه را ادامه دهیم.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>