زنی در TikTok موهای قرمز روشن خود را در محل کارواش شستشو داد – به ویدئو مراجعه کنید

این آخر هفته ، در روند اخبار TikTok: یک زن برای رفتن به ویروس ویروس شده است کارواش برای شستشوی رنگ موی قرمز روشن او. کاربر توسطtheonlykeef و پست او می رود – زیر عنوان “تجربه سالن. پایان را تماشا کنید!” – در بیش از یک روز بیش از پنج میلیون بازدید جمع کرد.

در حالی که می خندید و جعبه ای از رنگ موی بدون بلیچ Splat’s Midnight در سایه Ruby را بلند می کرد ،theonlykeef در ابتدای فیلم گفت: “من می خواستم شبیه Ruby نیمه شب باشم.” دستها و پیشانی او هر دو آغشته به رنگ قرمز است. شخصی که فیلم را می گیرد می گوید: “پس کجا می رویم؟” به او پاسخ می دهد ، “کارواش”.

ببینید ، آنها در کلیپ بعدی در یک کارواش هستند ، وtheonlykeef دستانش را بالا گرفته تا نشان دهد که چقدر لکه دارند. او می گوید: “ما منتظریم پسرم حاضر شود تا طرف دیگر کارواش را مسدود کند تا کسی مرا نبیند.” “بیرون 40 درجه است و من باید بیرون بیایم و این را بشویم.” از آنجا ، او در خارج از ماشین با سر خم شده نشان داده شده است در حالی که فردی خارج از قاب موهای خود را با آنچه که به نظر می رسد یک شلنگ برق سنگین است ، شستشو می دهد. دیدن اینکه چقدر رنگ از آن خارج می شود وحشی است – حتی پس از مدتی موهایش را با شلنگ زدن.

به طور طبیعی ، مردم می خواستند نتایج @ theonlykeef را ببینند ، بنابراین او یک ویدیوی بعدی ارسال کرد که در آن موهای قرمز جدید ماشین آتش نشانی خود را نشان می دهد. در این ویدئو ، موهای او مدل داده شده و به نظر می رسد تمام رنگ از پیشانی او خارج شده است. با این حال ، به وضوح می بینید که دستان او هنوز لکه دار است. وی با اشاره به دستورالعمل های موجود در جعبه گفت: “من می خواهم همه قبل از انجام این كار متوقف شوند و برچسب هشدار را بخوانند.” “همانطور که می دانید ، برای از بین بردن این مسئله بدون خراب کردن سرویس بهداشتی ظروف یا ظرفشویی من ، مجبور شدم به کارواش بروم تا این مواد را از موهایم بیرون بیاورم. آیا ارزشش را داشت؟ مطمئناً؟ سرد بود؟ کاملا”.

با سلام ، اگر بخواهیم کنار بگذاریم ، ما این روش را توصیه نمی کنیم – و همچنین نیکی فرارا ، رنگ شناس ساکن شهر نیویورک ، که با مهربانی در این مورد توجیه کرد ، توصیه نمی شود. Ferrara بیش از DM می نویسد: “بنابراین تنها چیزی که فکر می کنم در اینجا می تواند مسئله باشد این است که او یک لایه محافظ به اطراف صورت خود اضافه نکرده و از دستکش های تهیه شده استفاده نکرده است.” “همچنین برای من جالب بود که دستورالعمل ها می گویند ممکن است سطوح را لکه دار کند بنابراین در دوش آبکشی نکنید … احساس می کنم این چیزی است که باید یک محصول فقط برای سالن باشد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>