زنی در TikTok از چسب گوریل به عنوان لاک و مو استفاده کرد – به ویدئو مراجعه کنید

تماس با همه دوستداران زیبایی نظری: ما می خواهیم بدانیم بدون کدام محصولات نمی توانید زندگی کنید! بگیر نظرسنجی سالانه ما برای انتخاب موهای برتر ، آرایش ، ناخن و محصولات مراقبت از پوست که سزاوار آرزوهای ما هستند انتخاب خوانندگان مهر.

به روزرسانی (8 فوریه 2021 11:45 AM EST): داستان تسکا براون و چسب گوریل ادامه دارد. به گفته اینستاگرام وی ، وی در 7 فوریه وارد اورژانس شد و در آنجا به دنبال درمان پزشکی برای موهای سخت و پوست سر خود بود. در آنجا ، او دستمال مرطوب استون و آب دریافت کرد که بعداً خواهرش خوانیتا در خیساندن چسب در خانه آنها در یک ویدیوی YouTube نشان داده شد. به نظر می رسد تسکیکا در کلیپ درد قابل توجهی دارد.

خواهران براون همچنین یک کمپین GoFundMe ایجاد کرده اند تا در هزینه های پزشکی و بهبودی تسکا کمک کند. از زمان انتشار این پست ، آنها 7،823 دلار جمع کرده اند که بسیار بالاتر از هدف 1500 دلار است.


نگاه کنید ، همه ما می دانیم که سخت است موها در جای خود بمانند. حتی با داشتن ژل قوی ترین حالت ، ممکن است با گذشت دو ساعت ، چند موی سرگردان هم از جای خود خارج شوند. اما هنگامی که یک کاربر TikTok به نام تسکا براون اسپری موهای زائد خود را تمام کرد ، او با تجارت اسپری منجمد Got 2b Glued Blasting Freezing Spray با چسب اسپری Gorilla – بله ، مارک چسب فرموله شده برای نگه داشتن قطعات چوب با هم همانطور که او در یک ویدیو نشان داد ، چسب دم اسبی پشت لقمه او را به یک وسیله ثابت به نظر می رسد که روی سرش مانده است. جای تعجب نیست که به سرعت در سراسر TikTok و Twitter توجیه می کند.

براون می گوید: “وقتی موهایم را انجام می دهم ، می خواهم موهایم را با اسپری Got 2b Glued به پایان برسانم تا در جای خود قرار بگیرند – خوب ، من دیگر اسپری Glued نداشتم ، بنابراین از این اسپری Gorilla Glue استفاده کردم” ویدیو. او موهای بالای سر خود را می نوازد ، می مالد و آن را مرتب می کند ، اما هیچ نشانه ای از جوانه زدن در زیر چسب چسب دیده نمی شود. “ایده بد ، بد ، بد. همه ، نگاه کن ، موهای من ، تکان نمی خورد. می شنوی آنچه من به تو می گویم؟ حرکت نمی کند.”

وی در ادامه گفت که حداقل 15 بار موهای خود را شسته و هیچ پیشرفتی نداشته است. در ویدئو کلیپ دیگری که اندکی پس از فیلم اول منتشر شده است ، او آن را با شامپو تکه تکه می کند تا هیچ پاسخی نداشته باشد. انگار که یک توپ بولینگ را صیقل می دهد ، شامپو را پاک می کند تا موهای بدون تغییر و سفت شده اش را در زیر نشان دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>