زندایا در فرش قرمز اسکار 2021 موهای بسیار بلندی پوشید

خوب ، بیایید در اینجا صادق باشیم – در حالی که همه زرق و برق دار به نظر می رسند ، اما مردم امسال دقیقاً با زیبایی خود در مراسم اسکار شانس های زیادی نمی گیرند. لب های قرمز ، مانیکور خنثی و موج های کلاسیک و قدیمی هالیوود وجود دارد. به همین دلیل است جذابیت تیم (مثل همیشه) منتظر دیدن بود زندایا فرش قرمز راه برود ، و با امواج طول لب به لب ، او نا امید نیست.

این بازیگر که امشب جایزه خود را اهدا خواهد کرد ، با پوشیدن لباس ولنتینو با رنگ زرد قناری اما تقریباً نئون با ماسک تطبیق کرده است. موهای او در قسمت میانی با امواج ساحلی شل و مدل داده می شد و از کمر او عبور می کرد ، تا انتهای آن به سمت باسنش پایین بود.

گتی ایماژ

حتی باد می دانست که زمان یک لحظه فرا رسیده است ، زیرا هنگام راه رفتن او روی فرش قرمز ، وزش ملایمی موهایش را برای یک عکس برتر از دور کمر منفجر کرد. و نه ، این هنوز جالب ترین زیبایی نیست که ما تا به حال روی ستاره دیده ایم – بالاخره او است بر رضایت – اما آرایش زیبا و موهای بلند هنوز هم قابل توجه است. همچنین باعث می شود که موهای همه گیر رشد نکنند. اکنون وقت آن است که ماسک های مو را تهیه کنید.


داستانهای بیشتری از این دست را بخوانید:


اکنون این روال روز شستشوی 7 مرحله ای را تماشا کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>