زنبورهای برت به فریب مشتری به دلیل ادعای شامپوی حیوانات خانگی “طبیعی” متهم شدند

شاکی استدلال کرد که بسیاری از مواد تشکیل دهنده “99.7٪ طبیعی” ساخته شده توسط بشر است و می تواند برای سگ ها مضر باشد

یک صاحب حیوانات خانگی آمریکایی مارک زیبایی Burt’s Bees را متهم کرده است که “فریب گسترده ای” را به دلیل دروغ بازاریابی شامپوهای حیوانات خانگی خود به عنوان 99.7٪ طبیعی متهم کرده است.

موشه گلدفرب ، که شکایت علیه مارک متعلق به Clorox را در دادگاه فدرال نیویورک تنظیم کرد ، گفت که مشتریان مطابق قانون 360 فریب خورده اند زیرا این شامپو حاوی مواد شوینده و سایر مواد شیمیایی ساخته شده توسط بشر است.

به گفته شاکی ، فراوانترین ماده محصولی که وی در ماه آوریل برای مخلوط طلایی رتریور چهار ماهه خود ، بو خریداری کرد ، کوکو بتائین است ، ماده ای که معمولاً در محصولات مراقبت شخصی یافت می شود.

با این حال ، گلدفرب استدلال کرد که این ماده “لزوماً خوش خیم نیست” و از تحقیقات خود او ادعا کرد که این ماده “به پوست نفوذ می کند و می تواند برای حیوان خانگی مضر باشد”.

گفته نشده بود كه بو به دلیل استفاده از این محصول صدمه ای دیده است.

گلدفرب گفت: “هر یک از محصولات موجود در شامپوهای حیوانات خانگی حاوی مواد مصنوعی است.”

“برت آگاهانه و خواسته با برچسب گذاری و بازاریابی محصولات خود به عنوان” 99.7٪ “طبیعی ، مصرف کنندگان را فریب داده و گمراه می کند زیرا می داند که تمام محصولات موجود در این محصول با چندین ماده غیر طبیعی ساخته می شوند.”

وی از دادگاه خواسته است تا دستور موقت منع منع مصرف Burt’s Bees برای شامپوی حیوانات خانگی خود به عنوان “کاملاً طبیعی” را صادر کند و به ازای هر بطری هر شامپو 50 دلار آمریکا جایزه بگیرد.

تجارت لوازم آرایشی برای اظهار نظر با زنبورهای برت تماس گرفته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>