ریمل MAC Magic Extension باعث می شود من انگار از جعلیات استفاده می کنم | مرور

هر ماه ما پر می کنیم جذابیت جعبه زیبایی با مرطوب کننده های مرغوب ، رژ لب و موارد دیگر – اما این بار ما برای شما چیزی کمی متفاوت آورده ایم: جذابیت مهر جدید Beauty Box برای تماشای اولین ریمل MAC Magic Extension (موجود در فروشگاه های MAC ، MAC.com و Ulta Beauty).

جذابیت این ماده اختصاصی ریمل مژه و ابرو است ، بنابراین نه تنها ابتدا می خواهیم در مورد آن به شما بگوییم ، بلکه این شانس را داشتم که قبل از هر کس دیگری MAC Magic Extension Mascara را امتحان کنم (تحقیق و توسعه MAC مرا به این دلیل شکست داد).

به عنوان دستیار زیبایی در اینجا جذابیت، من تمام روز آرایش را امتحان می کنم (شکلک صورتک را وارد کنید) ، اما هنوز هیچ ریمل به حجم و طولی که از مژه های مژه می گیرم نزدیک نشده است – تا کنون. چند کشیدن از ریمل MAC Magic Extension رنگی رنگی شده ، مژه های چسبناک و کوتاه من را برداشته و زندگی را به چشمان زوم خارج می کند – به حدی که نتایج با اثر چشم بازکننده قابل مقایسه است .

تمام این بلند کردن و جدا کردن MAC R&D بیش از نیم سال طول کشید تا کامل شود. این فرمول بسیار خوب طولانی می شود زیرا از الیاف مصنوعی به طول 5 میلی متر اشباع شده است (این ها از طولانی ترین الیاف موجود در بازار هستند ؛ به طور متوسط ​​، الیاف بلند کننده در سایر ریمل ها 1.5 یا 2 میلی متر طول دارند). بتی Quan-Young ، مدیر توسعه محصول MAC ، الیاف “حجم ، پر بودن ، ضخامت و مهمتر از همه ، طول را به مژه ها اضافه می کند – بدون ریزش یا پوسته پوسته شدن.” کوآن یانگ می گوید: شکل مخروطی این گره به گوشه های داخلی می رسد در حالی که سیم های متراکم آن “طول مژه را کشیده و جدایی کامل را حفظ می کنند”.

مژه های بلند ، بلند و پر از من در اینجا هستند تا به شما بگویم ، ارزش شش ماه به علاوه MAC صرف تصفیه این ریمل را داشت.

مشترک شدن در جذابیت Beauty Box اکنون برای فرصتی است که می توانید از بین اولین ریمل های ریمل MAC Magic Extension Mascara باشید. اعضای جدیدی که برای ورود به سیستم ثبت نام می کنند ژوئن جذابیت جعبه زیبایی تا آخرین تاریخ عرضه ، MAC Magic Magic Extension Mascara را به عنوان هدیه عضو جدید دریافت خواهید کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>