ریز ویترسپون سفیر جدید برند جهانی Biossance است | مصاحبه

آیا تابحال محصولی را آنقدر دوست داشته اید که اساساً سخنگوی غیررسمی برند شوید؟ چه کسی از ما فریاد در مورد مرطوب کننده یا ریمل مژه و ابرو در اینستاگرام منتشر نکرده است و به شوخی (و بی نتیجه) خواستار حمایت مالی شده است؟ خوب ، با افراد مشهور کمی متفاوت است ، که عشق به یک محصول خاص می تواند منجر به مشارکت عمده شود – به ویژه یک مشهور به محبوبیت ریز ویترسپون. این بازیگر و کارآفرین به تازگی سفیر جدید برند جهانی برای شده است بیوسانس، که اتفاقاً باعث می شود روغن صورت مورد علاقه او درست شود.

ویترسپون می گوید: “من از دوران بارداری مقداری رنگدانه دارم – حداقل به من گفته اند كه از بارداری است جذابیت، وقتی از او س askedال شد که چرا او دقیقاً روغن گل سرخ Biossance’s Squalane + ویتامین C را خیلی دوست دارد. “افزودن این ویتامین C در برنامه مراقبت از پوست من واقعاً عالی است زیرا به آن در افزایش رنگدانه کمک می کند.” او این لایه را روی کرم مرطوب کننده اسمالا + امگا با مارک تجاری قرار داده است.

بطری صورتی روشن Biossance Squalane + روغن گل رز ویتامین C در زمینه سفید

بیوسانس اسکوالان + روغن گل رز ویتامین C

کرم ترمیم کننده Biossance Squalane + Omega روی زمینه سفید

کرم ترمیم کننده Biossance Squalane + Omega

اما تنها عشق او به یک یا دو محصول Biossance نبود که ویترزپون را متقاعد کرد که لازم است چیزی بیش از یک طرفدار این برند باشد. هرچه عمیقاً به محصولات و روشهای کلی Biossance برای ایجاد فرمولهای آن فرو می رفت ، بیشتر فهمید که برند را در چندین سطح تحسین می کند.

ویترسپون می گوید: “من از چگونگی هدایت همه چیز توسط علم من دور شدم.” جذابیت رویکرد Biossance در زمینه زیبایی پاک ، موضوعی که وی شخصاً اخیراً بیشتر روی آن سرمایه گذاری کرده است. محصولات بیوسانس دیدار می کنند جذابیتاستاندارد تمیز است ، اما ویترسپون دوست دارد که آنها بیش از حد ترکیبات باشند – “چگونگی تهیه آنها نیز بسیار مهم است.”

ویترسپون ، که تا همین اواخر “رئیس داستان” برای الیزابت آردن بود ، سالها علاقه زیادی به مراقبت از پوست داشت ، به راحتی برنامه های معمول خود (از جمله یک غلتک صورت لرزاننده) و محصولات دارویی مورد علاقه خود را (او تیم Cetaphil) در مصاحبه ها به اشتراک می گذارد و در شبکه های اجتماعی. این غیرت تا حدودی به دلیل احاطه شدن توسط بسیاری دیگر از بازیگران با استعداد است که مشتاق رژیم های مراقبت از پوست خود هستند. ویترسپون می گوید: “فقط در سه ، چهار سال گذشته ، من با تعداد بیشتری زن کار کرده ام که بسیار خوب بوده است.” “چه این نیکول کیدمن باشد ، چه جنیفر آنیستون یا کری واشنگتن ، تک تک زنان یک روال زیبایی خاص خود را دارند که تماشای آنها بسیار سرگرم کننده است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>