رویکرد بدون عارضه طراح داخلی جاستینا بلاکنی به زیبایی

آیین های زیبایی جاستینا بلاکنی دقیقاً مانند مارک بوهمیایی او در دکوراسیون منزل Jungalow در مورد آرامش و راحتی (شیک) است. این طراح مستقر در لس آنجلس فضاهای مراقبت از خود را در سراسر خانه خود ایجاد می کند و به قدرت گیاهان برای تغذیه روح و پوست و هاله موی فر خود ایمان دارد. “من به دنبال محصولات زیبایی هستم که دارای موادی باشند که بتوانم آنها را درک کنم.”

بلاکنی هر روز صبح یک قدم جلوتر فلسفه زیبایی خود را در مورد نزدیك بودن به طبیعت بیان می كند: این زیبایی زندگی در لس آنجلس است ، جایی که در اکثر سال 70 درجه – و آفتابی است. در داخل ، تشریفات او در یک فضای بت پرست ادامه می یابد. بلاکنی می گوید: “من یک غرور خریداری کردم تا برای شاخه ها آماده شوم ، اما میزان مراقبت از پوست خود را تساوی می دهد. داشتن یک نقطه اختصاصی یادآوری مراقبت از خود است.” “مانند هر نیتی که در زندگی خود دارید ، ایجاد فضایی برای این نیت در خانه ، فضایی برای آن در زندگی شما ایجاد می کند.”

و گذراندن وقت در هر یک از این مکانها با تمرین خودمراقبتی اهمیت عشق به خود را نیز تقویت می کند. بلاکنی می گوید: “مراقب خودت باش. این تنها چیزی است که تا به حال داشته ای. این بدن تو است. این موهای تو است.” جذابیت.

در اینجا ، آنچه در زرادخانه زیبایی او است.

جنگل جنگلی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>