رویداد پس انداز بهار 2021 Sephora برای زیبایی داخلی – جزئیات

محکم آویزان شوید ، زیرا چند جزئیات مهم و استثنا وجود دارد که باید به خاطر بسپارید. هر مشتری می تواند از تخفیف خود استفاده کند هر چند بار که دوست دارند در مدت زمان طبقه بندی اختصاصی آنها ، بنابراین می توانید با گشت و گذار در موجودی عظیم Sephora ، خرید خود را گسترش دهید و هرچه چشم شما را جلب می کند خریداری کنید. حداقل خرید لازم نیست.

با این حال ، برای مشتریان مستقر در ایالات متحده ، عادی محصولات و Nudestix ژل ضدعفونی کننده ضد باکتری دست از این تخفیف مستثنی است و فقط یک مورد وجود دارد دایسون مورد مجاز در هر معامله. برای مشتریان مستقر در کانادا ، MAC Viva Glam از تخفیف مستثنی است و پنج محدودیت دارد مورف اقلام در هر معامله.

مثل همیشه ، شما نمی توانید این پیشنهاد را با پیشنهادات دیگر ترکیب کنید. و سرانجام ، Instacart ، خرید اینستاگرام ، خدمات داخل فروشگاه ، خریدهای قبلی و خرید کارت های هدیه ، بسته بندی هدیه ، بسته بندی نیز اعمال نمی شوند.

اکنون که تمام اصول اولیه را پایین آورده ایم ، در اینجا برخی از گزینه های مورد علاقه ما وجود دارد که در حین فروش چشم به راه آنها خواهیم بود:

مراقبت از پوست

برنامه های مراقبت از پوست زمستانی خود را با کمک محصولات عمدتاً تازه وارد بازار به بهار و تابستان (یادتان باشد وقتی در مورد بررسی تاریخ انقضا صحبت کردیم؟) انتقال دهید. این که آیا در حال آزمایش یک ضد آفتاب پرتحرک است که شما را درخشان می کند و محافظت یا مبادله کرم چشم معمول خود را برای محافظت از خطوط ریز ، Sephora شما را تحت پوشش قرار داده است.

تصویر محصول

Supergoop Glowscreen Body SPF 40

تصویر محصول

پاک کننده فوم آنزیم چمن دکتر جارت + Cicapair Tiger Grass

تصویر محصول

کرم ضد آفتاب Fent Skin Hydra Vizor Invisible Moisturizer Broad Spectrum SPF 30

تصویر محصول

کرم ژل دور چشم Ole Henriksen Wrinkle Blur Bakuchiol

Supergoop’s همیشه محبوب ، بهترین برنده زیبایی صفحه براق اکنون در یک لوله بزرگتر برای بدن شما موجود است ، این مهم از آنجاست که فصل پیک نیک در فواصل اجتماعی به آرامی بلند می شود. درست مانند همتای صورت خود ، این فرمول جادویی به عنوان یک برجسته تقویت کننده درخشندگی دو برابر می شود. بازتابنده های مرواریدی در فرمول باعث ایجاد نقص در نقص می شود و اسید هیالورونیک سطح رطوبت را برای درخشش کلمات دیگر افزایش می دهد. آغازگر ، چه کسی؟

دکتر جارت + پاک کننده فوم آنزیم Cicapair Tiger Grass، که فاقد رنگ و عطر مصنوعی است ، هدیه ای الهی برای پوست مستعد روزاسه و حساسیت فوق العاده است. این یکی از جدیدترین موارد اضافه شده به خانواده محبوب Cicapair است (علاوه بر این ماسک فشرده Tiger Grass Sleepair – مورد علاقه این نویسنده) ، که برای تسکین قرمزی م wayثر است. اگر قبلاً نمی دانستید ، سیکا مملو از آنتی اکسیدان است و برای ترمیم و سفت شدن پوست سخت کار می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>