روند نزولی در فروش زیبایی مانع بازگشت کوتی می شود

فروش ناچیز در بازارهای جهانی مجامع مراقبت شخصی ، میلیون دلار از درآمد Coty برای Q2 کاسته است.

کندال و کایلی جنر برای لوازم آرایشی کایلی

تأثیر Covid-19 در فروش زیبایی مانع بازگشت سود به کوتی برای Q2 شده است.

مجامع مراقبت شخصی و دارنده مجوز CoverGirl ، لوازم آرایشی کایلی و ریمل لندن ، گزارش کاهش 16 درصدی درآمد یا کاهش مشابه 18 درصدی را به 2540 میلیون دلار در سراسر کسب و کار داده است.

در حالی که این ارقام نشان دهنده افزایش یک درصدی عملکرد نسبت به Q1 است ، اما تأثیر Covid-19 و قفل قفل اجباری هزینه های جهانی مصرف کننده را فلج کرده است.

درآمد کاهش یافته به ویژه با کاهش قابل توجه درآمد در بازار EMEA – بدترین بخش عملکرد Coty – که 25٪ درآمد بالایی برای سه ماهه داشت ، میلیون ها دلار از درآمد Coty را از دست داد.

درآمد منطقه آسیا و اقیانوسیه نیز به رغم فروش خرده فروشی در ایالات متحده و چین و همچنین رشد گسترده تجارت الکترونیکی ، 17.2٪ کاهش یافت.

کوتی سال گذشته ، که توسط مدیر سابق L’Oréal Sue Y. Nabi اداره می شود ، ضررهای عملیاتی 49 میلیون دلار را گزارش کرد ، که از ضرر عملیاتی گزارش شده 16.5 میلیون دلار افزایش داشت ، که Coty دلیل آن فروش کم ، خرید زیاد و مربوط به واگذاری بود. هزینه ها

با این حال ، این شرکت حاشیه ناخالص خود را به میزان 58.7٪ تنظیم کرد که تقریباً 4٪ افت در سه ماه گذشته داشت.

با وجود تلاش های این گروه برای جلب فروش ، نبی اطمینان دارد که اهداف پس انداز کوتی برای افزایش سود خود در مسیر است.

“اجرای دقیق برنامه پس انداز هزینه ثابت ما ، با تقریبا 160 میلیون دلار پس انداز در نیمه اول سال مالی 21 و ایجاد خط لوله جامع پروژه ها برای نیمه دوم ، به ما اطمینان می دهد تا هدف پس انداز خود را برای کل سال به تقریباً افزایش دهیم 300 میلیون دلار. ”

“پس انداز اضافی به ما این امکان را می دهد تا در ماه های آینده عدم اطمینان از سودآوری خود محافظت کنیم و همزمان وجهی را برای افزایش سرمایه گذاری های A&CP خود در نیمه دوم سال مالی 21 آزاد کنیم تا از اقدامات استراتژیک با دقت انتخاب شده خود حمایت کنیم.”

در پایان سال 2020 ، Coty فروش مشاغل حرفه ای و خرده فروشی مو خود را به پایان رساند و 60 درصد از سهام Wella ، Clairol ، OPI و ghd را به فروش رساند.

این معامله برای کمک به طوفان بیماری همه گیر Covid-19 به کوتی به مقدار 2.5 میلیارد دلار تزریق نقدی نیاز داشت.

با این حال ، این گروه با ظهور کشورها از قفل های مختلف ، سود غافلگیرکننده ای برای Q1 گزارش کرد.

اما محدودیت های جدید ، به ویژه در اروپا ، تأثیر ناگهانی در فروش زیبایی داشته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>