روند داغ ناخن پاپایا در این تابستان در همه جا وجود دارد

کاملاً طبیعی است ، هنگامی که گرما و رطوبت در آن سنگین می شود ، آرایش را برای تابستان کاهش دهید. آفتاب شدید و تعریق ترشح کننده لکه ها اغلب نیاز به دست سبکتر با پایه ، شاید براق به جای لبهای مات و فقط دو لایه ریمل به جای لایه های سایه چشم دارند. اما زیبایی تابستان – وقتی صحبت از … خوب ، زیبایی است – این است که هیچ دلیلی وجود ندارد که از مانیکور لذت ببرید ، زیرا رنگ ناخن های تابستانی همیشه درخشان ترین و جسورترین نوع سال هستند.

مطمئناً ممکن است به سایه های مشابهی که ممکن است برای اعتدال پاییز یا هنگام آماده شدن برای یک مهمانی تعطیلات با آنها رنگ کنید ، نرسید ، اما تابستان به همان اندازه ظاهر ناخن رنگارنگ مانند بقیه تقویم را القا می کند. در واقع ، در بسیاری از موارد ، آنها درخشان ترین مانیکورهای کل سال هستند.

در مورد اینکه می توانید از ژوئن تا سپتامبر چه رنگی را بپوشید ، هیچ قانونی وجود ندارد. می خواهید در اواسط ژوئیه یک رنگ نارنجی بورگوندی یا پاستلی بهاری بپوشید؟ قطعاً این کار را انجام دهید. اما اگر به دنبال پیشنهاداتی برای سایه های تابستانی مورد علاقه خود هستید ، ما جدیدترین و بهترین نتایج را در زیر ارائه می دهیم ، آماده هستیم که مانیکور شما را به عنوان یک کمک کننده اصلی در هر موج گرما که ممکن است در این فصل تجربه کنیم ، ایجاد کنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>