روبان او هر جایگاه به عنوان لوازم جانبی مو و اسباب بازی اسارت دو برابر می شود – مصاحبه

فارغ از اینکه کجای طیف وانیلی گره خورده باشد ، یک احتمال کاملاً خوب وجود دارد که کشو یا جعبه در جایی از اتاق خواب آنها. شما یکی از این موارد را می دانید: اسباب بازی ها ، محافظت ، روان کننده و هر چیز دیگری که ممکن است در بخش های رابطه جنسی ، پیچ و تاب و استمنا assist کمک کند. این معمولاً از دید پنهان می شود ، نه به دلیل شرمساری بلکه به این دلیل که بیشتر مهمانان احتمالاً یک ویبراتور یا کاندوم یا دستبند پیدا می کنند که در فضای باز خوابیده است.

اما لوازم جانبی باند نرم و ابریشمی را تصور کنید که به اندازه کافی زرق و برق دار باشد و فرد آن را در هر مکان بپوشد. با تشکر از جویس لی ، بنیانگذار Her Place ، این دقیقاً همان چیزی است که اکنون همه ما به آن دسترسی داریم. لی مخترع Her Ribbon است ، لوازم جانبی همه کاره برای مو که می تواند به عنوان مهار کننده چشم یا نرم دو برابر شود.

همانطور که لی می گوید جذابیت، خلاقیت او چیزهای فراتر از ابزاری برای رابطه جنسی است. وی توضیح می دهد: “زیبایی و اسارت با هم برای من منطقی است زیرا همه به احساس شما برمی گردد.” “در این دنیا چیزهای کمی وجود دارد که بتوانیم کنترل کنیم ، بنابراین من با یافتن کنترل در اتاق خواب و بدنم لذت زیادی می یابم.” او روبان را با جزئیات بیان می کند ، نمادی از صداقت ، سبک و لذت است.

با احترام از جایگاه او

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>