رهبران صنعت زیبایی با امضای نامه ای سرگشاده خواستار پایان دادن به نژادپرستی آمریکایی آسیایی هستند

امضا کنندگان شامل بنیانگذاران و رهبران Tatcha ، L’Oréal ، Pinterest و YouTube هستند

رهبران صنعت زیبایی آمریکای آسیایی از جمله افراد برجسته ای هستند که نامه سرگشاده ای را امضا کرده اند و خواستار پایان نژادپرستی در ایالات متحده هستند.

منتشر شده به عنوان آگهی تمام صفحه در مجله ی وال استریت، در این نامه گفته شده است که در میان شیوع ویروس کرونا ، اصطلاحاتی مانند “ویروس چین” و “کونگ آنفلوآنزا” “دعوت علنی برای نفرت” و جرایم خشن خشونت آمیز است.

بیش از 2،000 مدیر بازرگانی ، بنیانگذاران و مدیران ارشد نامه را امضا کرده اند ، از جمله بن سیلبرمان ، بنیانگذار Pinterest. استیو چن ، بنیانگذار YouTube ویکی تسای ، مدیرعامل تاتچا ؛ لیا یو ، مدیرعامل KraveBeauty ؛ Soyoung Kang، eos Products CMO؛ آلیشیا یون ، بنیانگذار هلو و لیلی ؛ دایانا هونگ الزی ، مدیر خلاق جهانی تام فورد بیوتی و جیمز لی ، معاون مالی در L’Oréal ایالات متحده.

در سال 2020 حوادث نژادپرستانه ضد آسیایی افزایش یافته است. گزارشی از سوی مرکز بررسی نفرت و افراط گرایی نشان داد که در حالی که در کل جرائم نفرت 7٪ در ایالات متحده کاهش یافته است ، کسانی که مردم آسیا را هدف قرار داده اند تقریبا 150٪ افزایش یافته اند.

یون گفت: “من معتقدم مشاغل و رهبران مشاغل می توانند برای تأثیر مثبت بر جامعه نقش پررنگی داشته باشند.”

“من به عنوان یک رهبر تجارت آسیایی آمریکایی ، افتخار این را دارم که با بسیاری دیگر از رهبران تجارت آسیایی آمریکایی در این ابتکار برای کمک به پایان دادن به نفرت و خشونت علیه جامعه آسیایی شریک هستم.”

امضا کنندگان در مجموع 10 میلیون دلار به صندوق خیریه صندوق آسیا و اقیانوسیه برای حمایت از تحقیقات در مورد خشونت آسیایی و نمایندگی قانونی قربانیان کمک می کنند.

طبق این نامه ، آنها همچنین متعهد شده اند كه از كارمندان آسیایی حمایت كرده و نمایندگی خود را در مشاغل مربوطه خود تضمین كنند.

در این نامه آمده است: “ما از اینکه کمتر از آمریکایی ها مورد آزار و اذیت قرار بگیریم خسته شده ایم و اکنون ، هر روز ، در مورد حمله فیزیکی یکی دیگر از اعضای جامعه خود می خوانیم – صرفاً به دلیل آسیایی بودن.

“ما از امنیت عزیزانمان می ترسیم. ما عصبانی هستیم که خانواده های ما دیگر نمی توانند در محله های خود که دهه ها در آن زندگی کرده اند بیرون بروند زیرا ممکن است ایمن نباشد.

“ما چیزهای زیادی به این کشور که در آن متولد شده ایم و یا به آن مهاجرت کرده ایم داده ایم. جامعه ما شامل صندوقداران ، معلمان ، آشپزها ، پزشکان ، خشکشویی ها ، همکاران ، همسایگان ، دوستان شما است. ما شما را کاهش می دهیم ناخن ها. ما کد شما را می نویسیم.

“ما با هم ، مریخ نوردان را به سمت مریخ و عقب پرتاب کرده ایم. بسیاری از ما برای صدها هزار آمریکایی شغل ایجاد کرده ایم. ما تصمیم می گیریم که آمریکا را به خانه خود تبدیل کنیم و هر روز تلاش می کنیم تا آمریکا را بهتر کنیم – درست مثل شما.

“ما لیاقت این را نداریم كه در كشور خودمان با ترس زندگی كنیم. ویتوریول باعث شده است كه آسیایی ها هدف این سرزنش قرار گیرند. لفاظی ها مهم هستند.” ویروس چین “. “آنفولانزای کونگ” این کلمات یک دعوت آشکار برای نفرت بود و نتیجه آن افزایش 150 درصدی در سال گذشته در گزارش شده از جنایات نفرت علیه جامعه آمریکایی آسیایی ، به طور نامتناسبی علیه زنان آسیایی بود.

“ما از شما برای پایان دادن به خشونت علیه آسیایی های آمریکایی پشتیبانی می خواهیم. ما دیگر نمی خواهیم از پشت خنجر خوردن ، مرگبار بر زمین خوردن ، اسید انداختن روی صورت یا اسلحه خوردن مثل مادران و مادربزرگهای آتلانتا.

“ما دیگر نمی خواهیم عکس هایی از پیرمردهای آسیایی کبود و ضرب و شتم با پیوندهای GoFundMe که درخواست پشتیبانی دارند ، ببینیم. بسیار مهم است که ما همچنین تصدیق کنیم که خشونتی که ما تجربه می کنیم واقعیت روزمره برای جوامع سیاه ، لاتین ، بومی و LGBTQ ما بوده است.

“رهبران تجارت آسیایی آمریکایی در جامعه ما متعهد به مبارزه برای تغییر هستند. تغییر مورد نیاز نیاز به بیداری ملی و گفتگو دارد که رهبران هر جامعه ای را درگیر کند ، اگر بخواهیم نسل تعصبات سیستمی و نژادپرستی را از بین ببریم. ما تجارت هستیم رهبران. ما می توانیم کمک کنیم که تغییر ایجاد شود. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>