رنگ گرایی چگونه کودکی من را شکل داد | ملانین ویرایش

از بچگی فکر می کردم لعنت شده ام که پوست تیره ای داشته باشم. من همیشه احساس اشتباه می کردم ، حتی یک بار که کارم را شروع کردم. من 20 سال به عنوان یک روزنامه نگار زیبایی کار کرده ام ، اما می دانستم که هرگز در اوایل ماه اوت مدیر زیبایی نمی شوم ، جنس و شهر اوج شکوفایی دنیای مجله. مشاغلی که من صلاحیت آنها را داشتم – و در واقع قبلاً هم انجام می دادم – به زنان بدون تجربه زیبایی داده می شدند. اما اندازه آنها 0 ، چشمان آبی و موهای بلوند تاب دار بود. آنها متناسب با تصویری از قدرت هستند که این مجلات می خواستند از خود بروز دهند.

می دانستم که سیاهی ام مرا در آن دنیا بازمی دارد. بنابراین من در سن 23 سالگی نویسنده مستقل شدم و هرگز به گذشته نگاه نکردم. من برای بازی در نقش “مامی” برای اسکارلت اوهارا آماده نبودم. دردناک بود که تصدیق کنم بینی و لبهایم ، موهایم و الاغم دلیل دور از دسترس بودن رویاهایم بود. با این حال ، من در اعماق وجود خود می دانستم که می توان سفره مخصوص خودم را که در آن مهمانی درست کردم ، درست کنم. من منتظر نخواهم بود که خرده های مخصوص شخص دیگری ، میزی که ممکن است هرگز از من برای بلند کردن صندلی دعوت نشود ، جدا شوم.

در سن 43 سالگی و به عنوان مادر دختران دوقلوی دو نژاد ، می دانستم که باید چرخه صدای منفی را بشکنم ، بنابراین بسیاری از ما تربیت شده ایم. دخترانم ترکیبی شگفت انگیز از من و شوهرم ، بور و چشم آبی هستند. اما رنگ گرایی در حال حاضر برای این دختران زیبا و نه ساله مهم است ، زیرا دختر چشم آبی و پوستی روشن من در مقایسه با دخترم با الگوی پیچش محکم تر و پوست تیره تر ، ستایش می شود. امروز ، من وظیفه خود می دانم که داستان را دوباره تنظیم کنم و سعی کنم اوضاع را برای این دو خانم جوان باور نکردنی بهتر کنم.

و اگر می توانم به گذشته برگردم؟ من خودم 10 ساله ام را بغل می کردم و می گفتم: “علی رغم آنچه آن فیلم ها به شما می گویند ، شما دیده می شوید ، قدرتمند هستید ، زیبا هستید و آرزو دارید.” من همچنین به او می گفتم “فقط دست نگه دار. در سال 2020 ، جهان وارونه خواهد شد و در هرج و مرج و ویرانی دوباره تولد به وجود خواهد آمد. مردم شروع به صحبت در مورد همه چیزهای نامرئی و دردناک شما می کنند این شما نیستید. شما اشتباه نمی کنید و چیزهای منفی ای نیستید که برای احساس کردن خود ساخته اید. وقتی زمان می رسد ، صدای خود را بلند کنید و به بهبودی آنچه اتفاق می افتد کمک کنید. دیده خواهید شد شنیده شدن.”

جواهر آته یک روزنامه نگار ، تهیه کننده و کارگردان برنده جایزه است. او در حال حاضر با همسرش یک شرکت تولیدی را اداره می کند و در حال ایجاد یک خط آرایش (از جمله پایه) برای رنگ پوست است.

تن و تنور بالا NIHL. دیوید یورمن ، لگیر ، و L’Enchanteur حلقه. برای ایجاد ظاهری مشابه: Vivid Brights Crème Color در Cyberpop و Born to Glow Liquid Illuminator در Sun Goddess توسط Nyx.

عکاس: دلفین دیالو
سبک: Peju Famojure
مو: نعیمه لافوند
آرایش: تپه Jezz
مدل ها: Vegabon / Community ، Jaiiy / Community ، Enga / APM

عکسهای سر
Zeba: سیلوی روزوکوف
میکائلا: هلن ال. کالن
آته: با احترام از Ateh Jewel


اکنون از روال روز شستشوی اسنس گانت لذت ببرید:

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>