رنگ موی بلوند جدید سلنا گومز هشت ساعت زمان لازم داشت

سلنا گومز، خودتی؟ خواننده ، بازیگر و بنیانگذار زیبایی نادر در 23 آوریل از طریق اینستاگرام رنگ موی کاملا جدیدی را نشان داد ، و به نظر می رسد ، بنابراین متفاوت (به بهترین روش).

در زیرنویس آینه-سلفی منتشر شده در صفحه اینستاگرام مارک زیبایی وی آمده است: “ظاهر جدید. اکنون باید سایه های رژ لب و رژ گونه جدید Rare Beauty را انتخاب کنید …” در عکس ، می بینیم که این ستاره اکنون یک تن بلوند یخی ، تقریباً پلاتینی دارد و از ریشه های تیره به سلامت کمک می کند تا کمی مبهم به نظر برسد و رشد آن را یکپارچه تر کند. و آیا رنگ خامه ای با مانیکور پاستلی چند رنگش خیلی زیبا به نظر نمی رسد؟

نیکی لی و ریاونا کاپری از Nine Zero One Salon در لس آنجلس ، رنگ آمیزی که پشت این تحول بزرگ مو قرار دارد ، بیش از یک دهه است که رنگ سلنا را انجام می دهند. آنها توضیح می دهند: “او معمولاً آن را کاملاً طبیعی نگه می دارد ، اما این بار به دنبال یک تغییر بزرگ بود.” “این بلوند منحصر به اوست ، زیرا ما باید اطمینان حاصل کنیم که تعادل مطلوبی از گرم و گرم برای رنگ پوست او وجود دارد.

آنها پس از آماده سازی موهای او با سرم در کریستال مشترک ، سر او را با پودر روشن کننده بلوند زندگی Joico’s و تولید کننده 30 حجم برجسته کردند ، و اجازه دادند “برای مدتی طولانی” پردازش شود. آنها پس از رسیدن به یک تن زرد کمرنگ ، روشن کننده را خاموش کرده و با LumiShine Demi-Permanent Liquid 8NW و 10NW (قطعات مساوی) با 5 ولوم و یک تونر دوم با LumiShine Demi-Permanent Liquid 10V یک پیش تن صدا را انجام دادند. 5 جلد. آنها می گویند: “ما این فرآیند را با یک درمان کامل با ترمه کریستال توسط In Common به پایان رساندیم تا همه چیز را قفل کنیم و موهای او را دوباره زنده کنیم.”

در مجموع ، 200 فویل ، چند کاسه سفید کننده و هشت ساعت طول کشید تا موهای سبزه گومز را به یک رنگ بور درخشان و سالم تبدیل کند. (و بله ، آنها او را با شامپوی بنفش به خانه فرستادند: به طور دقیق شامپوی رنگ بنفش Joico’s Balance Purple.)


اطلاعات بیشتر در مورد سلنا گومز:


اکنون ، برنامه 10 دقیقه ای زیبایی سلنا گومز را ببینید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>