رنگدانه های شعله های دوقلو Danessa Myricks می توانند چشم گربه را در ثانیه صاف کنند – بررسی

اکنون ، نظر من راجع به سرعت با یک دانه نمک بیان کنید – من تقریباً یک دهه است که هر روز به نوعی آرایش چشم گربه ای انجام می دهم ، بنابراین در کمربند استعاره ای تمرین و حافظه عضلانی زیادی دارم. اما آن را از شخصی بگیرید که می داند: وقتی نمی ترسید همه چیز را با رنگ و پوشش بپوشانید همه از فضای پلک که با آن کار می کنید ، ایجاد این شکل بالدار در مقایسه با ساختن بالهای نازک و سخت به سختی ، جهنم زیادی را آسان می کند.

در اینجا روند ضد احمقانه من برای ایجاد به نظر می رسد مانند مواردی که در بالا و پایین روی چشم های تا حدودی کلاه دار من مشاهده می کنید. با Twin Flames ، یک خط نازک روی پلکم می کشم ، مطمئن می شوم که نزدیک خط مژه باشد. قبل از اینکه محصول فرصت خشک شدن پیدا کند ، تا جایی که می توانم به سمت بالا نگاه می کنم تا جایی که مژه هایم به پوست اطراف ناحیه چین فشار می آورند (مثل اینکه من عمداً سعی می کنم آرایش خود را از بین ببرم). با انجام این کار ، یک شابلون برای قسمت بالای چشم گربه ای به جا می گذارد ، و هرگز تکان نخواهید خورد زیرا در حال حاضر منطقه ای را که انتقال به طور معمول اتفاق می افتد ، پوشش می دهد.

بعد از آن ، از گوشه بیرونی چشمم به سمت بیرون خط می کشم تا اینکه نزدیک استخوان ابرو می شوم. نحوه ترسیم آن قسمت بالدار کاملاً به خود شما بستگی دارد. من هر بار این کار را کمی متفاوت انجام می دهم اما به راحتی می توان از زاویه خط مژه پایین خود پیروی کرد. از آنجا نوک اپلیکاتور را دقیقاً در نقطه ای که آن بال به پایان می رسد قرار می دهم و دستم را به سمت داخل می کشم تا به آن استنسیل برسم ، در آن مرحله قبل از پر کردن تمام فضای خالی ، آن را دنبال می کنم.

بعضی اوقات ، سایه های مختلف Twin Flames را روی هم لایه می کنم تا یک شیب ایجاد کنید (نگاه کنید به شکل زیر) یا جزئیات گرافیکی را با یک خط چشم مایع با کنتراست بالا اضافه می کنم (نگاه کنید به شکل بالا). اما در بیشتر موارد ، اینگونه است که من تمام آرایش چشم های بالدار خود را انجام می دهم. همیشه عالی نیست ، اما همینطور است است همیشه سریع و کارآمد به علاوه ، اگر حرکات را پایین بیاورید ، می توانید کل کار را با یک حرکت مایع بکشید و حتی نیازی به انجام کمی از استنسیل نیست.

برای ایجاد این ظاهر گرادیان ، من سه سایه Twin Flames – Everlasting ، Obsession و SweSweethearteheart – از روشن ترین تا تاریک ترین لایه را لایه لایه کردم.

البته ، این تنها راهی نیست که می توانید از این رنگهای با اکتان بالا استفاده کنید. آن را از هنرمند گریم کیتی جین هیوز ، شهر نیویورک ، که دوست دارد سایه های مایع را ذره ذره اعمال کند و به طور مداوم مخلوط شود تا محو شود. وی قبلاً گفت: “از خط مژه در وسط چشم شروع کنید و سپس از آنجا تجمع پیدا کنید ؛ از یک نوع برس نرم و مخلوط کننده سایه چشم استفاده کنید که به شما امکان می دهد همزمان مخلوط و استفاده کنید.” جذابیت

با وجود این که این سایه ها را انتخاب کنید ، اساساً تضمین می کنید که کمی توجه و تمجید را تحریک خواهید کرد … و بعد از سال یا تقریباً همه ما ، فکر می کنم بسیاری از ما می توانیم از یک تقویت نفس خوب استفاده کنیم.

رنگدانه های چند کروم Danessa Myricks Twin Flames هر کدام 26 دلار است و هم اکنون در سایت danessamyricks.com در دسترس هستند.


اطلاعات بیشتر در مورد آرایش چشم:


اکنون ، ببینید تکامل آرایش چشم در 100 سال گذشته چگونه تکامل یافته است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>