رقیب تجارت الکترونیکی Zalando مدیر زیبایی Boots را برای نقش VP شکار می کند

جوانا راجرز پیشگام توسعه خرده فروشی در زمینه زیبایی آن خواهد بود

بر اساس گزارش ها ، پلت فرم تجارت الکترونیکی آلمان Zalando مدیر تجاری Boots ، Beauty را استخدام کرده است تا نقش VP Beauty خود را بر عهده بگیرد.

جوآنا راجرز پس از 5 سال با زنجیره خیابان های وال خیابان گرین بوتس اتحاد Walgreens Boots Alliance به گروه زیبایی در حال رشد فروشگاه اینترنتی پیوست ، جایی که وی توسعه تجارت را به یک مقصد زیبایی مد روز حمایت کرد.

قبل از انتصاب با Boots ، راجرز به عنوان مدیر عامل فیلیپس خدمت می کرد و از سال 1997 تا 2003 به عنوان مدیر ارشد جهانی Coty برای محصولات بهداشت و زیبایی خود فعالیت می کرد.

زالاندو گفت: “تجربه ، شبکه و زیباییهای جوانا رشد ما را در رده زیبایی رشد می دهد.”

“زیبایی برای Zalando یک موضوع اولویت استراتژیک است و خواهد ماند. هدف ما این است که آرایشی از مجموعه گسترده مد خود در زیبایی و گسترش بیشتر این مقوله در سطح بین المللی داشته باشیم. “

در سال 2019 ، Zalando ، توسط Robert Gentz ​​، David Schneder و Rocket International تاسیس شد ، توسعه تجارت زیبایی خود را به بازارهای جدید اروپا آغاز کرد.

در طی هشت ماه این گروه پیشنهاد زیبایی خود را در شش بازار جدید راه اندازی کرده بود.به نظر می رسد خرده فروش طوفان Covid-19 را نیز پشت سر گذاشته و چشم انداز خود را برای سال مالی 2020 در ماه اکتبر افزایش داده و گزارش کرده است که در هنگام شیوع مصرف کنندگان بیشتر به اینترنت مراجعه می کنند.

با این حال ، در ماه دسامبر مدیر عامل گروه روبین راتر پس از 11 سال همکاری با خرده فروش از کار خود کناره گیری کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>