رشد غیرقابل توقف بازار نظافت آقایان

بر اساس مطالعه جهانی صنعت تولید محصولات نظافت مردان ، که توسط ReportLinker در آگوست سال 2020 منتشر شده ، بخش لوازم آرایشی مردانه برای چندین سال به طور مداوم در حال رشد است.

تا سال 2027 ، بازار جهانی لوازم آرایشی و بهداشتی به 138 میلیارد دلار خواهد رسید ، نرخ رشد سالانه 3.8٪ برای دوره 2020-2027 انتظار می رود. این دلیل ضرورت توجه به روند برای آن دسته از برندهایی است که می خواهند سهم خود را در بازار گسترش دهند.

تقاضای روزافزون برای محصولات نوآورانه و کاربردی برای نیازهای خاص: مراقبت از پوست ، خطوط مراقبت از مو و آرایش یا در این مورد ، پیشنهادات بسته بندی معتبر برای زمینه آرایش وجود دارد.

توجه زیادی به بسته بندی هایی می شود که علاوه بر کاربردی بودن و کاربردی بودن محصول ، مواد بازیافتی و به طور کلی مواردی را که به راحتی قابل بازیافت و پایداری هستند ترجیح می دهد.

تقاضا برای ظروف چوبی قابل بازیافت ، ظروف مومیایی کننده لب ، شیشه های تک ماده و بسته بندی ساخته شده با پلیمرهای بازیافتی پس از مصرف کننده (PCR) ، در هر دو مورد دارای گواهینامه COSMOS / ECOCERT ، در بین مشتریان ما رشد چشمگیری داشته است.

اینها همه گزینه هایی است که هم اکنون گروه بسته بندی InduPlast می تواند ارائه دهد.

با ما تماس بگیرید تا پروژه خود را زنده کنید!

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>