ردی آمریکایی Cardi B قرار است با Bardi Beauty به عرصه زیبایی بپیوندد

خواننده با اولین خط تولید لوازم آرایشی خود جای دیگر هنرمندان A-list از جمله Rihanna و Selena Gomez را دنبال می کند

کاردی بی ، خواننده رپ و ترانه سرا آمریکایی ، به نظر می رسد با اولین نام تجاری خود ، باردی بیوتی ، به گروه زیبایی مشهور بپیوندد.

بومی نیویورک در اوایل ماه جاری درخواست نام تجاری خود را تحت شرکت Washpoppin مستقر در کالیفرنیای خود ثبت کرد ، همچنین آهنگی است که توسط خواننده در سال 2016 منتشر شد.

برخلاف همتایان A-lister خود ، با این حال ، 28 ساله فقط درخواست تعداد مشخصی از محصولات را در مارک تجاری Bardi Beauty ثبت کرده است.

طبق دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده ، محصولات آرایشی ، عطر برای استفاده شخصی ، داروهای آماده سازی مو ، داروهای مراقبت از پوست غیر دارویی ، لاک ناخن و مینای دندان ناخن مجموعه محصولات این برند را تشکیل می دهد.

این را با Hailey Bieber’s Rhode Beauty مقایسه کنید ، که مجموعه گسترده ای از محصولات از پوست ، پوست بدن و پوست ، مواد آرایشی و محصولات مراقبت شخصی را گرفته تا شیشه های افترشیو ، ادکلن ها ، ضد آفتاب ها و روغن های برنزه کننده را پوشش می دهد.

به همین ترتیب ، علامت تجاری Rihanna’s Fenty Hair ، که در ماه مارس ارسال شد ، به شامپوها و سایر لوسیون های مراقبت از مو ، و همچنین مواد آماده سازی و اصلاح کننده پوست و موج برای پوست گسترش می یابد.

او همچنین ردپای زیبایی نادر سلنا گومز ، زیبایی صادقانه جسیکا آلبا و لوازم آرایشی کایلی کایلی جنر را دنبال می کند.

خواننده “وپ” متولد بلکالیس مارلنیس آلمان زار ، مادرش از ترینیداد و پدرش از جمهوری دومنیکن است ، ماه گذشته شایعاتی مبنی بر معرفی خط مراقبت از مو را در سال 2021 برانگیخت و به هوادارانش گفت که برای درک بیشتر نیاز به آموزش بیشتری دارند. انواع مختلف مو و بافت در بین رنگین پوستان.

“امسال من با خط مویی که در خانه برای موهای خودم و دخترم کار کرده ام بیرون می آیم. با این حال ، من فکر می کنم وقت آن رسیده است که مردم خود را در مورد ملیت ، نژاد و قومیت آموزش دهند. “

“اسپانیایی بودن / لاتین بودن موهای شما را بلند نمی کند ، پوست شما را سبک نمی کند و یا ویژگی های صورت شما را به ویژه باریک نمی کند [sic] کشورهای لاتین از جزایر کارائیب. ”

این خواننده هنوز جزئیات بیشتری درباره خط زیبایی قریب الوقوع خود منتشر نکرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>