راه اندازی عطر و بوی جامد جدید “مخل” WWP Beauty نوآوری را در خط مقدم قرار می دهد

فرمول های جامد جدید در سه محلول بسته بندی قرار گرفته اند و با مواد طبیعی به پوست ترکیب شده اند

تأمین کننده زیبایی WWP Beauty مستقر در آمریکا تلاش خود را برای ایجاد اخلال در بازار عطر با دامنه محصولات “آینده محور” قرار داده است.

مجموعه ای از عطرهای چوب جامد با همکاری Scentinvent Technologies در سه سیستم تحویل WWP قرار دارند که برای سهولت استفاده و زیبایی در حال حرکت طراحی شده اند.

راه حل های بسته بندی شامل یک چوب دو سر و دو محصول رول با تکنولوژی خاص طراحی شده است که استفاده از محصول را روی گردن آسان می کند.

گفته می شود این مخلوط شفاف روی پوست ذوب می شود و با مواد آبرسان و تسکین دهنده ترکیب می شود.

WWP همچنین برای از بین بردن نگرانی در مورد عطر و بوی پوست ، چوب ها را با ترکیبات پوست به پوست و عاری از الکل فرموله کرده است.

جاش کیرشباوم از WWP Beauty گفت: “مجموعه Esence ، با پشتیبانی Scentinvent Technologies واقعاً آینده عطر است.”

“شرکت ما نمی تواند افتخار همکاری با خالقین و کارآفرینان برنده جایزه Scentinvent Technologies ، ابی والاچ و کارولین فابریگاس را داشته باشد ، تا این نوآوری را با هدایت زنانه به برندهای زیبایی در سطح جهان ارائه دهد.

وی افزود: “ما می دانیم كه این محصول صنعت عطر را به هم می زند و مارك ها را قادر می سازد تا روشی تازه و جدید ارائه دهند تا به مصرف كنندگان خود عطر و بویی را تجربه كنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>