راه اندازی ریمل بعدی خود را با بسته بندی HCP سریع دنبال کنید

تیم “Lash Studio” HCP از نزدیک با پرکننده های جهانی کار می کنند تا فن آوری های ابتکاری ریمل مژه و ابرو را با فرمول های با عملکرد بالا برای دستیابی سریع به بازار و هدفمند کردن ، جفت کنند.

معرفی برنامه دقیق دقیق ‘Smart Volume’

نتایج:

  • حداکثر تعریف
  • طول
  • حجم طبیعی

این برس پلاستیکی به شکل گل ساعتی که برای ترکیب حجم ظریف و بلند کردن مستقیم از ریشه ها م 12ثر است ، شامل 12 ردیف موی منحنی نسل جدید است.

بخشهای نازک تر در هر نوک مویی جدا و تعریف می شوند ، مژه ها را به آرامی و بدون جمع شدن پوشش می دهند.

ظاهر مژه همه در یک نشان داده شده در اینجا فقط در یک کت با فرمول عمیق سیاه به دست می آید.

جلد هوشمند کد برس: SD0039

توصیه های سهام بسته از LR
ریمل استاندارد 13 میلی متر
بسته ای بی انتها و فوق العاده متنوع برای انبوه مارک های معتبر. این بسته با یک بطری PP یا PET تهیه می شود ، مناسب فرمولاسیون های کرمی یا ضد آب است.

OFC: 13.5 میلی لیتر

ریمل بلند 14 میلی متری مخروطی
این ریمل مخروطی ظریف با یک بطری میانی یا بلند موجود است. برای استفاده با برس های الیافی یا پلاستیکی و انواع سبک های کلاهک برای تغییر مشخصات آن موجود است.

OFC: 16.9 میلی لیتر

ریمل جامبو 15 میلی متری
این ریمل جامبو با نسبت های چشمگیر ، بزرگترین بسته سهام HCP از نظر اندازه گردن است. یک بسته همه کاره ، با گزینه هایی برای کلاهک آلومینیومی یا ABS.

OFC: 18.3 میلی لیتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه تیم Lash Studio HCP می تواند راه اندازی بعدی ریمل شما را بهینه کند ، در تماس باشید: [email protected] یا به سایت زیر مراجعه کنید: www.hcpackaging.com

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>