راهنمای کامل برای آبرسانی به پوست شما | علم زیبایی پادکست | جذابیت

چانگ همچنین پیشنهاد می کند که نحوه دوش گرفتن را دوباره ارزیابی کنید. او می گوید ایده آل این است که دوش ها را به پنج تا 10 دقیقه (ما می دانیم می دانیم) و استفاده از آب ولرم محدود کنید. (جدی ، واقعاً متاسفیم.) چانگ می گوید ، دوش آب گرم طولانی مدت می تواند پوست شما را خشک کند ، همچنین صابون ها و شوینده هایی که روغن های طبیعی را از بین می برند.

از طرف مقابل ، علی رغم آنچه در هر مصاحبه مشهور خوانده اید ، نوشیدن آب لزوماً پوستی درخشان و مرطوب به شما نمی دهد. لی می گوید: “حتی اگر پوست بزرگترین عضو ما باشد … هنگام دریافت مواد مغذی و آب از آنچه می خوریم و می نوشیم ، کمترین اهمیت را دارد.” و به همین دلیل است که ، او می گوید: “آنقدر مهم است که شما می توانید پوست را از خارج آبرسانی کنید.”

راه های مورد علاقه میزبانان برای آبرسانی

موارد دلخواه فعلی میشل

میشل می گوید ، تقویت آبرسانی یکی از اهداف اصلی برنامه های مراقبت از پوست در صبح و عصر است. او از طرفداران AHC Aqualuronic Emulsion ، یک مرطوب کننده سبک و شیری است که به مراحل اولیه پوست کمک می کند ، و همچنین دکتر Dennis Gross Skincare Hyaluronic Marine Hydration Booster ، که دارای اسید هیالورونیک آزمایش شده و واقعی است. او همچنین با استفاده از آمپول فشرده Mizon Snail Repair ، در دنیای مخاط حلزون (که برخی از مطالعات کوچک نشان داده است به طور مشابه آبرسانی می کند) است.

تصویر محصول
دکتر دنیس گروس تقویت کننده مراقبت از پوست Hyaluronic Marine Hydration در یک زمینه سفید

دکتر دنیس گروس تقویت کننده مراقبت از پوست Hyaluronic Marine Hydration

تصویر محصول

آمپول فشرده حلزونی میزون

میشل همچنین دوست دارد ماسک های ورقه ای آبرسانی موجود در جعبه ماهانه FaceTory خود را امتحان کند. میشل می گوید: “من تعدادی از آنها را در کشوی خود دارم که یک شنبه یا یکشنبه آنها را بیرون می آورم.” [weekend] صبح ها ، من دوست دارم ماسک ملحفه ای واقعا آبدار تهیه کنم. “

موارد دلخواه فعلی جنی

جنی نیز چیزی برای اسید هیالورونیک دارد. او از آن به شکل SkinMedica HA5 Rejuvenating Hydrator ، که شامل پنج نوع مختلف است ، خوشش می آید. سرم La Roche-Posay Hyalu B5 Pure Hyaluronic Acid مورد علاقه دیگر است. در شب ، او دوست دارد سرم انتخابی اسید هیالورونیک خود را با فرمول غنی تر ، مانند کرم تازه تاخیر چای سیاه یا مرطوب کننده صورت Olay Regenerist Whip.

هیدراتاتور جوان کننده SkinMedica HA5 در پس زمینه سفید

آبرسان جوان کننده SkinMedica HA5

سرم La Roche-Posay Hyalu B5 روی زمینه سفید

سرم صورت اسید هیالورونیک خالص La Roche-Posay Hyalu B5

تصویر محصول

کرم تازه تاخیر چای سیاه تازه

تصویر محصول

و وقتی به اپیزود ما گوش می دهید ، خواهید فهمید که جنی احساس پرشوری در مورد رطوبت سازها دارد (اما شوهرش ، نه خیلی زیاد). مورد علاقه او توسط Canopy است: او می گوید: “مسئله من با مرطوب كننده ها همیشه پاك كردن آنهاست.” “و این محفظه جداگانه ای دارد که شما فقط آن را با آب پر می کنید ؛ بسیار تمیز باقی می ماند.”

خط پایین

بین راه اندازی یک مرطوب کننده ، یادآوری پایین آوردن درجه حرارت دوش و البته استفاده از ترکیبی از محصولات با دقت انتخاب شده ، مرطوب نگه داشتن پوست می تواند یک کار تمام وقت باشد. اما از آنجا که پوست آبرسانی پوستی سالم و درخشان است ، مطمئناً فداکاری شما بی فایده نخواهد ماند.


بهترین ویتامین ها برای پوست

چگونه می توان منافذ پوست را به حداقل رساند

چگونه می توان از چین و چروک خلاص شد


گوش دادن به قسمت های بیشتر:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>