راهنمای شرایط پوستی رایج برای افراد سیاه و قهوه ای

میچل خاطرنشان می کند: وجود آکانتوز نیگریکانس ممکن است یک بیماری زمینه ای در ارتباط با چاقی ، مقاومت به انسولین ، پیش دیابت ، دیابت ، بیماری تیروئید یا سندرم تخمدان پلی کیستیک باشد. اگر این مورد باشد ، پزشک ممکن است ابتدا نگرانی های اساسی سلامتی را رفع کند ، که ممکن است به بهبود تغییر رنگ پوست کمک کند.

میچل می گوید ، درمان AN چند وجهی است ، “تا حدی به این دلیل که بیش از یک ارتباط با این بیماری وجود دارد.” وی توصیه می کند کلیندامایسین (آنتی بیوتیک) و پاک کننده های ضد باکتری که مستقیماً روی ناحیه قرار می گیرند ، باعث کاهش بوی عفونت ثانویه در چین ها می شود. وی می گوید ، رتینوئیدهای موضعی یا خوراکی همچنین ممکن است در نازک شدن مناطق ضخیم تر از پوست اطراف آن کمک کنند. همچنین ممکن است از کرم هایی با خاصیت لایه بردار و روشن کننده استفاده شود. برخی از مواد مورد علاقه میچل که برای درمان این بیماری استفاده می شود شامل اوره ، اسید سالیسیلیک ، رتینوئیدها ، اسید گلیکولیک ، اسید لاکتیک و هیدروکینون است.

ما ژل تغییر شکل دهنده شب Ole Henriksen ، یک درمان مبتنی بر اسیدهای گلیکولیک و لاکتیک را به همراه سرم اسید گلیکولیک خالص 10٪ خالص La Roche-Posay Glycolic B5 توصیه می کنیم. سرم داروخانه دارای اسید گلیکولیک و همچنین اسید ترانکسامیک است و برای انواع پوست های حساس مناسب تر است.

ژل دگرگونی شب Ole Henriksen Invigrating در بطری پلاستیکی آبی سلطنتی با پمپ سفید در زمینه سفید

ژل تحول شبانه Ole Henriksen Invigrating

سرم اسید گلیکولیک La Roche-Posay در بطری سفید روی زمینه سفید

La Roche-Posay Glycolic B5 10٪ Pure Glycolic Acid Serum

ویتیلیگو نوعی بیماری است که باعث می شود پوست رنگدانه طبیعی خود را از دست بدهد. Lenzy توضیح می دهد: این یک بیماری خود ایمنی است ، به این معنی که بدن شما سلولهای T التهابی تولید می کند که به سلولهای ملانوسیت (سلول های تولید کننده رنگدانه) حمله می کنند. “و سپس شما با این لکه های سفید باقی مانده اید. تقریباً می توانند در هر نقطه از بدن اتفاق بیفتند.”

دقیقاً مشخص نیست که چه عواملی باعث ویتیلیگو می شود ، اما پزشکان معتقدند که یک حساسیت ژنتیکی همراه با یک بیماری خود ایمنی مانند لوپوس یا بیماری تیروئید وجود دارد که به اشتباه به سلولهای ملانوس حمله می کند ، میچل می گوید. ویتیلیگو نه مسری است و نه تهدید کننده زندگی است. وی می گوید این بیماری در افراد از هر نژاد ، سن ، قومیت و جنسیتی ممکن است رخ دهد. میچل می گوید ، اگرچه تکه های سفید ممکن است با کسی که پوست روشن تری دارد مخلوط شود ، اما در افراد با پوست تیره بسیار قابل توجه است. وی توضیح می دهد: “از آنجا که ویتیلیگو ظاهر فیزیکی فرد را تحت تأثیر قرار می دهد ، ممکن است بار روانی-اجتماعی قابل توجه باشد” ، و اضافه کرد که سطوح مختلفی از پریشانی عاطفی و کلاله می تواند ایجاد شود.

محافظت در برابر آفتاب برای افرادی که ویتیلیگو دارند ضروری است زیرا از دست دادن ملانین باعث سوزش راحت تری در آنها می شود. میچل همچنین به بیماران توصیه می کند تا از آسیب دیدن جلوگیری کرده و استرس را محدود کنند زیرا هر دو “می توانند یک التهاب شروع کنند که می تواند به ملانوسیت ها حمله کند و باعث از بین رفتن رنگدانه ها شود.” میچل می گوید ، درمان با اصلاح هر بیماری زمینه ای خود ایمنی آغاز می شود. گزینه هایی برای تقویت رنگدانه مجدد موجود است و اثبات شده است که موثر است ، می گوید لنزی. وی با استفاده از پماد تاکرولیموس ، یک عامل ضد التهاب غیراستروئیدی ، موفقیت کسب کرده است.

میچل می گوید ، فتوتراپی ، جایی که قرار گرفتن در معرض منابع نور برای درمان برخی از شرایط پزشکی استفاده می شود ، نیز یک گزینه است. وی می گوید ، این روش که به عنوان نور درمانی نیز شناخته می شود ، در مطب دکتر شما با یک فرکانس مشخص در طی چند ماه انجام می شود تا شاهد بهبود باشد.


اطلاعات بیشتر در مورد نحوه درمان پوست غنی از ملانین:


اکنون ، ببینید که چگونه مراقبت از پوست در 100 سال گذشته تکامل یافته است:

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>