راشل “بهترین بدترین مویی است که زده ام

بنابراین تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم. من با انتظار زیاد روی صندلی سالن نشستم چون لبه عملی بازیکن فوتبال من تکه تکه شد و تراشیده شد. من شنا می کردم که تکه ها پایین زمین می آیند. با اتمام مرحله اول اختراع مجدد ، تنها چیزی که به آن نیاز داشتم یک لباس لغزنده شلوار ، چوکر بدلیجات و کیف کوچک بود که از خم آرنج من آویزان بود. خونسردی مطمئن راشل گرین برای گرفتن من بود. اما واقعیت این است که مناسب من نبود. نه موکسی ، نه شناسنامه جعلی و نه مدل مو. آن شب در ساحل جنوبی بدون سر و صدای زیادی به پایان رسید.

ما جگ را به داخل گاراژ فرو بردیم ، مثل نوجوانان برافروخته و اعتماد به نفس که بودیم ، خندیدیم و برای چند مرغ Shake ‘n Bake در آشپزخانه مستقر شدیم. در روزهای بعد ، من درک می کردم که شرایط من چقدر است. برای من “راحیل” چیزی غیر از تلاش بود. این یک روش شستشو و رفتن نبود. این نیاز به یک انفجار با یک برس دور دارد تا به شما در تعریف همه این حرکتها کمک کند. اما موهای من ضخیم و رطوبت در میامی ضخیم تر بود ، بنابراین حتی این کافی نبود. لایه های پشمالو در همه مکان های اشتباه جمع شده اند. آنها نمی توانستند برای یک بازی فوتبال نگه داشته شوند و هیچ مقدار سنجاق بابی نمی تواند موخوره روی سر من را کنترل کند. هنگامی که من آن برش را رشد دادم ، متوجه شدم که واقعی ترین موهای بدون زحمت من بلند ، مواج و در واقع بسیار زیبا است. مطمئن ترین مدل موی من؟ یک دم اسبی بدون مزخرف. تا به امروز ، هنوز موهایم را می پوشم. اما تلاش برای “راشل” برای من خوب بود. سرانجام ، این هدف خود را تأمین کرد زیرا به هر حال ، بخشی از یادگیری اینکه چه کسی هستید ، یادگیری آن است که نیستید.

مغز متفکر

کریس مک میلان ، آرایشگر مو (در زیر ، با مشتری دیرینه خود در سر صحنه فیلمبرداری او در ژانویه 2015) جذابیت پوشش) با ایجاد برشی که دوره ای را تعریف می کند خاموش است.

تامپسون مایکل

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>