راز تکامل صنعت زیبایی؟ یک زنجیره تأمین پایدار

صنعت زیبایی ثابت کرده است که یکی از بخشهایی است که توانایی سازگاری با شرایط اجتماعی و اقتصادی خود را دارد. در سطح جهانی ، گزارش McKinsey & Company تخمین می زند که بخش زیبایی از اواخر سال جاری به سطح درآمد سال 2019 بازگردد ، هدفی که سایر صنایع مانند صنعت مد قبل از 2022 به آن دست نخواهند یافت. یک چیز به نظر می رسد قطعی است: بازپرداخت توسط مقادیر جدید مربوط به تولید پایدار با محیط زیست هدایت خواهد شد.

یک تصمیم لازم: اتحادیه اروپا نیز تعیین کرده است که انقلاب سبز باید در آینده نزدیک توسعه اقتصاد را هدف قرار دهد و هدف آن دستیابی به بی طرفی آب و هوا تا سال 2050 است.

صنعت لوازم آرایشی نمونه های بی شماری از شرکت ها را دارد که در هر مرحله از زنجیره تأمین به خصوص با محیط زیست سازگار هستند.

شرکت های متخصص در فرمولاسیون ، تأمین کنندگان بسته بندی و پیمانکاران فرعی در حال بررسی مواد تشکیل دهنده ، مواد اولیه و سیستم های تولیدی با تمرکز ویژه بر تأثیرات زیست محیطی خود هستند: فرآیندهای تولید با انتشار کم ، سیستم های کاهش مقدار مواد بسته بندی ، مواد بسته بندی جدید.

این اقدام واضح و شفاف یک مسئولیت در قبال مصرف کننده است و مبتنی بر سطح بالایی از تحقیقات و نوآوری است که این صنعت نسخه بعدی را در Cosmopack نشان می دهد.

گروه بسته بندی INDUPLAST (InduPlast SpA ، Vexel 74 Srl و Verve SpA) به طور فعال در زمینه آموزش سبز و تحول تامین کنندگان ، تولیدکنندگان ، مارک ها و مصرف کنندگان فعالیت دارند. دامنه آنها شامل PE سبز ، با اتانول مشتق شده از نیشکر است تا نفت. Green PE یک پلاستیک بیوپلاستی است که از منابع تجدیدپذیر بدست می آید. قابل بازیافت است و CO را می گیرد2 از جو در حین تولید ، در مقابل آزاد کردن CO2. این شرکت همچنین بسته بندی های تک ماده و ظروف ساخته شده از پلاستیک بازیافتی پس از مصرف (PCR) را ارائه می دهد که می توان از راه های دیگر مورد استفاده مجدد قرار داد. دادن زندگی دوم (یا حتی سوم) به پلاستیک ، جهتی است که گروه بسته بندی Induplast برای ایجاد یک چرخه فضیلت در اقتصاد بسته بندی دایره ای در پیش گرفته است و می تواند تأثیر مثبتی بر محیط داشته باشد.

FUSION PKGکه دفتر مرکزی آن در ایالات متحده قرار دارد ، بر توسعه و حمایت از راه حل های واقعی متمرکز است که مشکلات واقعی را برطرف می کند. ماموریت آنها در پایداری استفاده مجدد از مواد موجود و جستجوی راه حل های جایگزین برای پلاستیک های بکر ، برای پیشرفت بیشتر اقتصاد دایره ای در بازار ایالات متحده است. بسته های بدون هوا آنها به عنوان یکی از پایدارترین گزینه های فیوژن ، کیفیت محصول را از تأثیر عوامل خارجی حفظ می کنند و زیبایی پاک را با مواد پایدار هماهنگ می کنند. علاوه بر این ، بسته های بدون هوا آماده و پایدار و زیبایی آنها تخلیه با عملکرد بالا را تحویل می دهند که ضایعات محصول را محدود می کند. با سرمایه گذاری قابل توجه در گزینه های مختلف سبز ، از پلاستیک گرفته تا شیشه و کاغذ تا رزین های زیستی ، فیوژن آماده است تا صنعت را به سمت راه حل های مدور برای هر برند و مصرف کننده سوق دهد.

آرایش و زیبایی اقدامات خاصی را در طی سالها برای رویکرد 360 درجه پایداری انجام داده است. این ستاد با استفاده از سیمان بیودینامیکی و با سیستم هایی که استفاده از انرژی به دست آمده از سوخت های فسیلی را کاهش می دهند ، ساخته شده است: بخشی از انرژی توسط صفحات خورشیدی تولید می شود که به میزان 80 تن (CO2 معادل) در سال 2020.

فرآوری مواد اولیه از طریق فرآیندهای پایدار زنجیره تأمین ، که شامل پشتیبانی اقتصادی و فنی نیز می شود. بسته بندی مورد استفاده از تأمین كنندگانی كه فقدان كار كودكان را تضمین می كنند تهیه شده و مقوا دارای گواهینامه FSC (شورای نظارت بر جنگل) است. با استفاده از این استراتژی ، این شرکت توانست با احترام به اصول شیمی سبز ، بنیاد هاله طبیعی خود را تولید کند.

نوآوری بسته بندی MYC، شغلی متولد 2012 که اخلاق کار چینی و خلاقیت ایتالیایی را با هم ترکیب می کند ، طیف گسترده ای از راه حل های PP و PET با مواد قابل بازیافت را به راحتی قابل بازیافت ارائه می دهد: استفاده از پلاستیک بازیافت شده پس از مصرف (PCR) اجازه می دهد تا میزان انتشار 25٪ در مقایسه با پلاستیک بکر

خطوط 100٪ PET Essential و 100٪ PP که هر دو با محتوای PCR در دسترس هستند چوب ها و فشرده ها را در قالب های مختلف – برای صورت ، چشم ، لب ها و محصولات چند منظوره ارائه می دهند. این شرکت همچنین راه حل هایی را ارائه می دهد كه از پلاستیك بازیافتی جمع آوری شده از اقیانوس استفاده می كنند: نمایش دیگری از تلاش ملموس MYC برای تحول پایدار صنعت.

در Cosmoprof پایداری یک روند نیست ، بلکه واقعیت است: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مارک ها و شرکت های دوستدار سیاره ، ما را دنبال کنید!

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>