رئیس NPD – مارک زیبایی Indie British – 80-100 هزار پوند

#headofNPD # آرایشی رنگی # آرایش #NPD # زیبایی_زیبایی # لندن

مشتری من به دنبال شخصی بسیار خاص برای هدایت یک تیم NPD چند رده است. به ویژه یک زمینه قوی در لوازم آرایشی رنگی برای این نقش رهبری مهیج و چالش برانگیز ضروری است.

مشارکت بی نظیر مصرف کننده در کنار محصولات با کیفیت عالی و البته نوآوری خلاقانه در قلب مارک تجاری است. اگر شما توانایی انعطاف پذیری از استراتژی به تحویل عملی پروژه را در همان ساعت با همان اشتیاق داشته باشید ، این می تواند فرصتی باشد که به دنبال آن هستید.

فرایندها و کنترل های بسیار موثر ، پشتوانه موفقیت و همچنین ارتباط با ذینفعان اصلی و ارشد در برند خواهد بود. به حداکثر رساندن معیارهای تجاری و دستیابی به اهداف مهم حیاتی سریع در بازار.

ایجاد محصولات با عملکرد بالا نیاز به افراد با عملکرد بالا دارد. اگر آنچه لازم دارید را دریافت کنید ، بلافاصله CV خود را برای من ارسال کنید. علی رفل ، مشاور اصلی در VPss Health & Beauty به نقل از CosBus در برنامه شما [email protected]

لطفا توجه داشته باشید که به دلیل حجم درخواست ها ، تنها 5 روز کاری با داوطلبان موفق تماس گرفته می شود. ممنونم از اینکه درک می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>