رئیس سازنده Nivea Beiersdorf استعفا داد

استفان دی لوکر ، پس از تنها دو سال حضور در این نقش ، از تاریخ 30 ژوئن خارج شد

چپ به راست: استفان دی لوکر و وینسنت وارنی

رئیس اجرایی صاحب نام تجاری زیبایی Beiersdorf پس از دو سال حضور در این نقش ، تجارت را ترک کرده است.

استفان دی لوکر در سال 2012 به عنوان مدیر ارشد شرکت در دبی به سازنده Nivea پیوست ، قبل از آنکه ریاست بخش فروش خود را بر عهده بگیرد و بعداً در سال 2019 نقش اصلی را به عهده بگیرد.

قبل از حضور در شرکت مراقبت شخصی ، لو لوکر به عنوان مدیر عامل شرکت تسکو اسلواکی و در تعدادی از نقش های ارشد در تجارت شیرینی سازی نستله خدمت می کرد.

وینسنت وارنری ، عضو کمیته اجرایی Beiersdorf ، کفش های دی لوکر را به عنوان مدیرعامل از 1 مه ، دو ماه قبل از عزیمت رسمی دی لوکر در 30 ژوئن ، پر می کند.

راینهارد پالات ، رئیس هیئت نظارت گفت: “به نمایندگی از کل بیرسدورف ، هیئت نظارت از آقای دی لوکر برای دستاوردهای برجسته خود در طی سالهای طولانی تشکر می کند.”

وی افزود: “وی كمك قاطع و ماندگاری به شركت داشته است.”

“ما برای او و خانواده اش بهترین آرزوها را برای آینده داریم و من مشتاقانه منتظر ماندنم.”

دی لوکر در مورد خروج خود گفت: “من می خواهم از همه کارمندان ، مشتریان و شرکا برای همکاری بزرگ طی سالهای گذشته تشکر کنم.

“هدف من تقویت Beiersdorf در یک دوره اختلال دیجیتال و چالش های زیست محیطی بود تا شرکت را در مسیر موفقیت در درازمدت قرار دهم.

“من مطمئن هستم که ما این بنیان را گذاشته ایم. من شخصاً برای جانشین خود به عنوان مدیرعامل ، وینسنت وارنی آرزوی بهترین ها و موفقیت ها را در سفر پیش رو دارم. “

طبق بررسی De Loecker ، Beiersdorf توانست با موفقیت در بین همه گیرها گشت بزند و طبق بررسی سال 2020 شرکت ، افزایش سهم بازار Nivea را در بیش از نیمی از کشورهای فعال خود گزارش داد.

در حالی که مارک پیشرفته مراقبت از پوست La Prairie در نیمه اول سال 2020 رنج می برد ، رشد در چین در نیمه دوم سال باعث افزایش فروش نام تجاری سوئیس شد.

در هنگام بازبینی ، دی لوكر اظهار داشت كه 2020 “چالش برانگیز است ، اما برای Beiersdorf نیز سال مهمی است”.

صاحب زیبایی برای بهره گیری از موقعیت خود در بازار ، سرمایه گذاری خود را به 300 میلیون یورو رسانده است تا 5 سال آینده به دیجیتالی شدن و رشد بازار کمک کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>